Opinie o Nas

SWANSON Acetyl L-Karnityna 500 mg 100 caps.

Ostatnie sztuki w magazynie!

SWANSON Acetyl L-Karnityna 500 mg 100 caps.
search

SWANSON Acetyl L-Karnityna 500 mg 100 caps.

Producent: Kod produktu: ZDR000136
w magazynie
89,99 zł
Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Poprawia funkcje kognitywne

 • Wpływa na pozytywny nastrój i dobre samopoczucie

 • Acetylowana, wysoce biodostępna forma karnityny

 • Poprawia pamięć i koncentrację

 • Wysoka dawka substancji czynnej

 • Zwiększa poziom acetylocholiny

  

SWANSON Acetyl L-Karnityny to suplement zawierający 500 mg acetyl l-karnityny w 1 kapsułce. Związek ten ma szerokie działanie w sferze funkcjonowania mózgu. Może być stosowany przez każdą osobę, która zauważyła u siebie spadek aktywności mózgu i samopoczucia.

  

Wpływ na organizm

L-karnityna jest aminokwasem zaliczany do substancji witaminopodobnych. Jej niedobór objawia się podobnie, jak brak witamin z grupy B. Podanie zwiększa poziom acetylocholiny w mózgu. Bierze także udział w procesie syntezy tego neuroprzekaźnika. Uważa się również, że bierze udział w produkcji energii w mitochondriach oraz wspiera inne procesy syntezy neuroprzekaźników np. serotoniny, noradrenaliny oraz GABA. 

 

Poprawia funkcje kognitywne

Badania nad tym związkiem wykazały wpływ acetyl-l-karnityny na poprawę funkcji kognitywnych mózgu. Aktywność tej substancji jest znacznie wyższa u osób starszych i poprawia zdolność uczenia się i zapamiętywania. U młodych zaś wspiera mózg przed degradacją, by proces funkcjonowania mózgu nie malał wraz z biegiem czasu. Odnotowano znaczny wzrost funkcji poznawczych oraz logicznego myślenia.

 

Poprawia pamięć i koncentrację

Suplementacja acetylowaną L-karnityną podnosi poziom acetylocholiny w mózgu. Jest to jeden z głównych neuroprzekaźników w mózgu, odpowiadający za prawidłowe działanie ośrodkowego układu nerwowego. Niedobór tego związku skutkuje słabszą koncentracją, pamięcią, rozdrażnieniem czy nawet bezsennością. Acetylocholina posiada właściwości poprawiające pamięć, koncentrację czy zdolności analityczne. Dzięki temu będziemy mogli szybciej i sprawniej przyswoić więcej informacji. 

 

Działanie neuroprotekcyjne

W symulacji przeprowadzonej podczas badań nad tym związkiem zauważono znacznie zwiększoną przeżywalność komórek w sytuacji braku tlenu i glukozy. Ponadto uważa się także, że zwalcza on wolne rodniki i usuwa toksyny z mózgu. 

 

Swanson Acetyl L-kartnityny to suplement o szerokim działaniu na organizm. Sięgnąć może po niego każdy, kto zauważył u siebie spadek funkcji kognitywnych, a także ogólnego samopoczucia. Acetyl L-karnityna zwiększa poziom acetylocholiny w mózgu, a także poprawia syntezę i wydzielanie wielu innych, niezbędnych neuroprzekaźników.

Składnik aktywny w 1 kapsułce
Acetyl L-Karnityna 500 mg

Składniki: acetyl L-karnityna, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza), nośnik (węglan wapnia), substancja wypełniająca (mikrokyrstaliczna celuloza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu).

1 kapsułka dziennie na pusty żołądek.

Opinie / SWANSON Acetyl L-Karnityna 500 mg 100 caps.

Maxxx

skupienie na treningu jest bardzo w porządku, dodatkowo sama z siebie nieco spala tkanki tłuszczowej. <br /> Czuć mocno to że głowa "odpoczywa" i koncentracja ulega poprawie :)

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.