Gainery i bulki

Gainery i bulki
Jest 58 produktów.
 • Gain Bolic 6000 to preparat stworzony z myślą o osobach opornych na budowanie masy mięśniowej. Zawiera węglowodany o różnej długości połączone z kazeiną micelarną, koncentratem białek serwatki oraz białkami jaja kurzego. Sprawdź potęgę anaboliczną tego gainera i rośnij w siłę już teraz!

  34,99 zł
 • Gainer z linii Core to wysokiej jakości klasyczna, skuteczna i sprawdzona w działaniu odżywka do budowy masy mięśniowej dla sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych.

  98,99 zł
 • Preparat łączący białka wysokiej jakości wraz z węglowodanami. Dzięki niemu zapewnisz organizmowi składniki niezbędne podczas treningu i po nim, dzięki czemu trening będzie skuteczny, a regeneracja pełna. Zawiera przede wszystkim składniki o przedłużonym czasie uwalniania, optymalne dla organizmu.

  68,99 zł
 • Wysoko kaloryczna odżywka na masę dla osób szukających produktu, który dostarczy większości niezbędnych składników odżywczych. Uzupełniono ją w wartościowe tłuszcze oraz węglowodany.

  198,99 zł
 • Gainer z linii Core to wysokiej jakości klasyczna, skuteczna i sprawdzona w działaniu odżywka do budowy masy mięśniowej dla sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych.

  188,98 zł
 • Szukasz preparatu, który zawiera dużą ilość węglowodanów o odpowiedniej długości łańcucha, białek i witamin? Gainerator zawiera to wszystko w proporcjach, które są najlepiej dobrane do potrzeb Twojego ciała. Może zastąpić inne odzywki i suplementy diety, zacznij budować prawdziwą masę.

  48,98 zł
 • Odżywka węglowodanowo–białkowa polecana każdemu, kto ma problem z przybraniem na wadze. LBS to ponad 1000 kalorii w jednej porcji! Produkt zawiera węglowodany złożone: maltodekstryny, otręby ryżowe oraz węglowodany zawarte w grochu. Miks białek najwyższej jakości zapewni regenerację włókien mięśniowych oraz ich wzrost, a dodatek kreatyny odbuduje rezerwy...

  128,99 zł
 • - Formuła zwiększającą masę i siłę mięśni. - Większa wytrzymałość.

  128,99 zł
 • Wysokiej jakości odżywka węglowodanowo-białkowa typu "bulk" o wyrazistym smaku i konsystencji.

  168,98 zł
 • BSN True Mass : najwyższej jakości gainer zawiera 6 różnych źródeł białka idealny profil aminokwasowy zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe i olej MCT

  155,00 zł
 • - Formuła zwiększającą masę i siłę mięśni. - Większa wytrzymałość.

  208,99 zł
 • Mass XXL łączy w sobie węglowodany, białka i witaminy, które wspomagają rozwój mięśni. Dzięki węglowodanom o zróżnicowanej długości łańcucha unikniesz nadmiernych wahań poziomu glukozy. W jego skład wchodzą także wartościowe witaminy, które są uzupełnieniem diety sportowca. Dzięki niemu szybciej zbudujesz upragnioną muskulaturę.

  124,98 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 58

Odżywki typu gainer – węglowodanowo – białkowe to doskonały wybór dla sportowców, których zapotrzebowanie energetyczne jest ciężkie do pokrycia przez tradycyjną dietę. Mogą być traktowane jako zamiennik posiłku, umożliwiając dostarczenie optymalnych ilości składników odżywczych w krótkim czasie i niewielkiej objętości – są więc dobrym rozwiązaniem dla osób chcących zbudować masę mięśniową, mających problemy z apetytem lub czasem na posiłek. Stanowią także mieszankę składników niezbędnych do optymalnej regeneracji po treningu. W naszej ofercie dostępnych jest wiele odżywek tego typu – w zależności od preferencji co do źródła pochodzenia węglowodanów czy białka, smaków, substancji dodatkowych ( na przykład kreatyna ) każdy może dobrać produkt optymalny dla własnych wymagań.

Gainery

Gainery stanowią dzisiaj jeden z najchętniej kupowanych suplementów przez sportowców i osoby aktywne. Ich regularne i racjonalne przyjmowanie pozwala nie tylko na budowanie masy mięśniowej, ale także na zwiększenie ilości siły podczas kolejnych treningów. Jaki skład posiadają gainery? Dla kogo są dedykowane? Kto powinien uważać z ich stosowaniem?

Gainery na masę

Gainery na masę stosowane są niezwykle często. W składzie tych produktów znajdziemy zarówno węglowodany, jak i białko, jednak stosunek jednych do drugich to zazwyczaj 80 % cukrów i 20% białek. Gainery na masę znajdziemy przede wszystkim w dobrze zaopatrzonych sklepach z suplementami. Ich składy mogą nieznacznie różnić się od siebie, posiadać dodatkowe składniki wzmacniające. Co ważne, działanie gainerów na masę uzależnione jest od pory, w której zostaną przyjęte przez sportowca. Przyjmowane przed treningiem dodają siły i pozwalają na jego wydłużenie. Przyjmowane po treningu wspomagają przyrost tkanki mięśniowej.

Gainery na przytycie

Gainery cena dedykowane są przede wszystkim osobom szczupłym, które chcą szybko zwiększyć masę ciała. Gainery na przytycie nie są jedynie domeną sportowców. Korzystają z nich także osoby w trakcie rekonwalescencji czy rehabilitacji po chorobie. Gainery na przytycie pozwalają na stopniowe budowanie masy i poprawę zdrowia w ich przypadku.

Gainery cena

Gainery cena nie są drogimi suplementami – zazwyczaj kilogram kosztuje ok 20-25 zł. Gainery cena są przystępne cenowo, przez co możliwe jest regularne suplementowanie nawet przy częstych i wyczerpujących treningach.

Kto powinien ograniczyć stosowanie gainerów? Z pewnością są to osoby mające tendencje do tycia lub też posiadające nadwagę. Spożywanie gainerów w takich przypadkach może pogłębić problem.

Gainery sklep

Gdzie kupować gainery sklep? Z pewnością najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zaufanie topowym sprzedawcom oraz sprawdzonym producentom. Decydując się a produkty o sprawdzonych składach czy uznanych w środowisku sportowym możemy mieć pewność, że ich przyjmowanie będzie skuteczne i bezpieczne. Gainery sklep często oferowane są również w promocjach.Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?