Opinie o Nas

Lista produktów marki Universal

64_1.jpg

  • Legendarna amerykańska marka
  • Rozpoznawalna linia produktów Animal
  • Szeroki wybór specjalistycznych suplementów

 

Legendarna amerykańska marka

Universal to amerykańska rodzinna firma, założona prawie pół wieku temu, w roku 1977. Marka Universal powstała w złotej erze kulturystyki, gdy popularność zdobywał przełomowy film “Pumping Iron”. Nic dziwnego, że stworzona w tym czasie marka dla osób dbających o sylwetkę, zdobyła znaczną popularność i zaufanie konsumentów, zyskując status wręcz legendarnej. Obecnie Universal dostarcza suplementy do ponad 100 krajów na całym świecie.

 

Rozpoznawalna linia produktów Animal

Jeśli marka Universal jest legendarna, to ich konkretna linia produktów Animal musi być mityczna. Produkty Animal są rozpoznawane przez większość bywalców siłowni i nie tylko. Linia Animal to suplementy kompleksowo realizujące wszystkie potrzeby osób trenujących. Wśród preparatów linii Animal znajduje się kompleks na stawy Animal Flex, zestaw Animal Pak zawierający aminokwasy, witaminy, minerały, enzymy i substancje prosportowe, a także spalacz tłuszczu Animal Cuts i boostery takie jak Animal Test, Stak i M-Stak.

 

Szeroki wybór specjalistycznych suplementów
Universal oferuje szeroki wybór produktów. Poza wspomnianymi produktami z linii Animal, w ofercie Universal znajduje się kreatyna, gainer, aminokwasy, przedtreningówki czy omega 3.

TOP 3 PRODUKTY MARKI UNIVERSAL

Aktywne filtry