Opinie o Nas

UNIVERSAL Kreatyna 500 g

Ostatnie sztuki w magazynie!

UNIVERSAL Kreatyna 500 g
search

UNIVERSAL Kreatyna 500 g

Producent: Kod produktu: Vat000948
w magazynie
189,00 zł

(37,80 zł 100g)

Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego

 • wydatnie wspomaga zdolności 

 • pomaga zwiększyć wzrost masy mięśniowej

 • redukuje uczucie zmęczenia

 • nasila też syntezę glikogenu w mięśniach

  

Universal Creatine Powder to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu zwiększenia siły i rozbudowy beztłuszczowej masy ciała. Kreatyna może również zwiększyć zapasy ATP,  dając nam w ten sposób więcej energii na treningu.

Monohydrat kreatyny - uznawany jest za najbardziej anaboliczny, legalny suplement używany w sporcie. Kreatyna jest substancją syntetyzowaną z trzech aminokwasów: argininy, metioniny oraz glicyny w wątrobie, nerkach, oraz trzustce, a także występuje w małych ilościach w mózgu i jądrach. Mięśnie przechowują ją w postaci fosfokreatyny (66%),  pozostałe 33% stanowi wolna kreatyna.

  

Czysta energia

Kreatyna wspomaga organizm w wytwarzaniu podstawowego nośnika energii w komórkach mięśniowych (ATP).  Jeżeli kreatyny jest za mało, brakuje również fosfokreatyny, przez co spada poziom ATP w komórkach mięśniowych. W skutek czego dochodzi do szybszego zmęczenia oraz może to spowolnić tempo regeneracji.  Wobec powyższego utrzymanie odpowiedniego jej poziomu w mięśniach przekłada się na wyższą skuteczność treningu.

  

Komórki są lepiej nawodnione

Stosowanie kreatyny powoduje zwiększone nawodnienie komórek, co jest potencjalne korzystne dla ogólnie pojętej formy sportowej. Warto nadmienić, że zapewnienie jak najlepszego nawodnienia komórek  powoduje nasilenie tempa syntezy białek mięśniowych, jak i również zahamowanie ich rozpadu. Wiązanie wody wewnątrz komórek mięśniowych pomaga osiągnąć lepsze efekty czyli większą masę i siłę.

  

Oddziałuje na układ nerwowy

Kreatyna jest przeznaczona nie tylko dla osób uprawiających sport. Kreatyna również wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego. Preparat ten przyczynia się do nasilenia procesów neurogenezy. Poziom kreatyny wzrasta w hipokampie, co powoduje poprawę funkcji kognitywnych oraz zdolność do zapamiętywania.

UNIVERSAL Kreatyna to suplement o szerokim spektrum działania. Kreatyna jest uznawana za jeden z najskuteczniejszych, dozwolonych środków anabolicznych i ergogenicznych na rynku. Poza tym znajduje swoje zastosowanie w poprawie funkcji poznawczych, oraz pozytywnie może wpływać na strukturę kośćca. Preparat ten jest przede wszystkim pomocny w poprawie wyników sportowych oraz sylwetki.

  

Universal Creatine Powder to doskonały suplement zarówno dla sportowców jak i osób trenujących amatorsko. Zwiększy nasze możliwości treningowe, między innymi siłę, wytrzymałość oraz regenerację.

Składnik aktywny w porcji (5 g)
Monohydrat kreatyny 5 g
    w tym kreatyna 4,39 g

Składniki: monohydrat kreatyny.

Wymieszać jedną łyżeczkę do herbaty (5 g) kreatyny z sokiem owocowym lub wodą (nie stosować mleka). Stosować porcję przed i po treningu. Po 6 tygodniach należy zastosować 4-tygodniową przerwę.

Opinie / UNIVERSAL Kreatyna 500 g

Mort

To jest najlepsza kreatyna na rynku, Żadna inna nie daje mi takich efektów.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 22 241 41 41. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty