Opinie o Nas

Filtruj według

Marka

Marka

Smak

Smak

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Forma

Forma

Mieszanki białek

Mieszanka białek

Jest to mieszanka trzech lub więcej białek, takich jak izolat białka serwatki, hydrolizat białka serwatki, koncentrat białka serwatki. Produkt ten charakteryzuje się różnym tempem uwalniania aminokwasów. Odżywka ta sprawdza się do stosowania np. na noc ale także o każdej porze dnia.

  

Kazeina

Jest to frakcja białka charakteryzująca się długim procesem trawienia, co szczególnie korzystne jest na redukcji poprzez uczucie sytości. Kazeina posiada wysoki poziom wchłanialności aminokwasów. Jest to też białko, które wspiera kości, ponieważ zawiera wapno.

Jest to białko, które bardzo dobrze sprawdzi się w momencie kiedy przez wiele godzin nie będzie możliwości dostarczenia innego źródła białka.

 

Białka jajeczne

Białka oddzielane są od żółtek, a następnie poddawane procesom suszenia. Gotowy proszek zawiera około 80% białka. Charakteryzuje się pośrednim czasem wchłaniania, dłuższym niż białka serwatkowe i krótszym niż kazeina. Jest całkowicie wolne od laktozy.

Białko jajeczne dostarcza wysokiej jakości zestaw aminokwasów zgodny z naszym profilem potrzeb. Białka jajeczne zapewniają uczucie sytości na dłużej. Białko jajeczne może stosować każdy kto nie jest uczulony na białka jaja kurzego. Są dobrym rozwiązaniem dla osób nietolerujących laktozy.

 

Białka roślinne

Białka roślinne składają się między innymi z takich źródeł białka jak: groch, ryż, soja, pestki dyni, pestki arbuza. Są to białka, które nie zawierają laktozy dlatego bardzo dobrze sprawdzą się dla osób z jego nietolerancją. Warto wybierać odżywki roślinne, które składają się z kilku surowców. Takie kompleksy posiadają lepszy aminogram.

 

Białka wołowe

Białko wołowe uzyskiwane jest dzięki procesowi hydrolizy enzymatycznej mięsa wołowego. Posiada wysoką zawartość aminokwasów oraz świetną przyswajalność. Jest to odżywka szczególnie polecana dla osób z nietolerancją laktozy lub które odczuwają problemy żołądkowe po serwatce.

 

Czy odżywki białkowe są bezpieczne?

Wyższe spożycie białka przez osoby zdrowe jest zupełnie bezpieczne i przynosi to im wiele korzyści zarówno sylwetkowych, regeneracyjnych, czy siłowych. Odżywki białkowe przechodzą specjalne kontrole, które gwarantują bezpieczeństwo ich stosowania.

Warto jednak zaznaczyć, aby wybierać odżywki najlepszej jakości. Osoby, które mają problemy z trawieniem laktozy powinny szczególnie zainteresować się izolatem białka serwatkowego.

 

Dlaczego warto stosować odżywkę białkową?

Odżywka białkowa to świetne uzupełnienie diety. Jest to suplement, który sprawdzi się zarówno w okresie budowania masy mięśniowej jak i redukcji tkanki tłuszczowej. Wspomaga oba te procesy dzięki swoim właściwościom anabolicznym oraz antykatabolicznym.

Jest przepyszna i dodaje słodyczy do nawet najbardziej restrykcyjnych diet. Można ją zastosować jako napój oraz jako źródło białka w posiłku. Jest też składnikiem wielu przepysznych fit deserów, które pomagają w utrzymaniu dietetycznych założeń.

 

Odżywki białkowe – sklep dopasowany do Twoich potrzeb

Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz preparaty takie jak tanie i dobre odżywki białkowe, witaminy, minerały, napoje izotoniczne, węglowodany, batony i żele energetyczne, batony białkowe i wiele innych. Szeroka oferta idzie w parze z interesującymi rabatami oraz promocjami. Nasi klienci mogą być pewni wysokiej klasy produktów oraz doskonałej obsługi.

Aktywne filtry