Opinie o Nas

Lista produktów marki Nutrex

new_79_1.jpg

  • Sprawdzona amerykańska marka
  • Wysoka jakość produktów
  • Dopracowane, przemyślane składy suplementów

 

Sprawdzona amerykańska marka

Nutrex Research to amerykańska marka, która na rynku suplementów pojawiła się w 2002 roku. Ponad 20 letnie doświadczenie sprawia, że Nutrex doskonale rozumie rynek i potrzeby konsumentów, zdobywając ich zaufanie dzięki odpowiednio skomponowanym, skutecznym suplementom.

 

Wysoka jakość produktów

Marka Nutrex przywiązuje bardzo dużą uwagę do jakości oferowanych suplementów. Całą produkcja odbywa się w ogromnym kompleksie produkcyjnym Nutrex Research na Florydzie. Suplementy Nutrex powstają zgodnie z zasadami cGMP, aby zapewnić konsumentom produkty o jak najwyższej jakości i bezpieczeństwie.

 

Dopracowane, przemyślane składy suplementów

Suplementy Nutrex cechuje przemyślany, dopracowany skład oraz wysoka zawartość substancji aktywnych. EAA Hydration marki Nutrex ma wysoką zawartość BCAA oraz dodatek elektrolitów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się podczas treningu. Multiwitamina Vitadapt od Nutrex to z kolei kompleks witamin i składników mineralnych, do którego dodano wspierające energię i zarządzanie stresem adaptogeny (ashwagandha, cytryniec chiński, różeniec górski).

Top 3 produkty Nutrex:

Aktywne filtry