Opinie o Nas

NUTREX Caffeine 60 liquid caps

NUTREX Caffeine 60 liquid caps
search

NUTREX Caffeine 60 liquid caps

Producent: Kod produktu: Pro000883
Produkt niedostępny
39,99 zł

(66,65 zł 100ml)

Brutto

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399,00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Kofeina w kapsułkachh 200 mg kofeiny w każdej kapsułce. Kofeina pozwala podnieść wydajność organizmu, poprawia samopoczucie oraz pozwala trenować dłużej i bardziej intensywniej. 

Składnik aktywny w porcji (1 kapsułka)
Bezwodna kofeina 200 mg

Składniki: bezwodna kofeina, gliceryna, celuloza roślinna, woda.

Jedna kapsułak 15 minut przed treningiem

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty