Opinie o Nas

HEALTH THRU NUTRITION Berberine 500 mg 120 veg caps.

HEALTH THRU NUTRITION Berberine 500 mg 120 veg caps.
search

HEALTH THRU NUTRITION Berberine 500 mg 120 veg caps.

Producent: Kod produktu: ZDR002251
Produkt niedostępny
139,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Produkt naturalny o wysokiej jakości

 • Szerokie spektrum działania

 • Poprawa insulinowrażliwości

 • Wspiera pracę wątroby

 • Pomoc w redukcji masy ciała

 • Korzystne działanie na układ sercowo-naczyniowy

 • Lepsza praca mózgu

 • Wspomaga pracę jelit

 • Zwalcza wolnych rodników

 

Health Thru Nutrition Berberine 500 mg 120 veg caps. to produkt wysokiej jakości, dostarczający na kapsułkę aż 500 mg alkaloidu jakim jest berberyna. Jest to naturalna substancja pozyskiwana z rośliny Berberis Aristata o bardzo korzystnym wpływie na zdrowie metaboliczne. Przyczyna się do poprawy gospodarki węglowodanowej oraz wspomaga procesy redukcji tkanki tłuszczowej

  

Poprawia wrażliwość insulinową

Berberyna poprawia insulinowrażliwość poprzez modulację układu PPARγ. Odpowiada on w organizmie za liczne funkcje, w tym za redystrybucję depozytów tłuszczu z organów takich jak wątroba, trzustka, jelita itp. do tkanki podskórnej. Ogranicza zatem odkładanie się tłuszczu wisceralnego, który stanowi element doprowadzający do spadku insulinowrażliwości. Poprawia też w ten sposób zdrowie wątroby, chroniąc ją przed stłuszczeniem.

Berberyna na poziomie komórki jest insulinomimetykiem. Powoduje zbliżony efekt sygnalizacyjny co insulina, stymulując utylizację glukozy w celach energetycznych. Pozwala to odciążyć organizm od niekorzystnych działań podwyższonego stężenia insuliny. Opisane mechanizmy sprzyjają lepszej kontroli glikemii i insulinemii.

  

Poprawa metabolizmu

Berberyna przyspiesza także funkcje metaboliczne zachodzące w ciele. Jest aktywatorem ścieżki sensorycznej AMPK, odpowiedzialnej za intensyfikację procesów spalania tłuszczu zapasowego. Berberyna zachowuje się jak mimetyk wysiłku fizycznego, który sygnalizuje organizmowi niską dostępność pokarmu (pomimo rzeczywistej dostępności) co uaktywnia mechanizmy spalania tkanki tłuszczowej. Procesy te sprzyjają budowaniu zarówno szczupłej jak i umięśnionej sylwetki.

  

Układ sercowo-naczyniowy

Berberyna na drodze wzmocnienia wrażliwości tkanek na insulinę, w tym wątroby, może obniżać stężenie triglicerydów. Działa również jako inhibitor białka pcsk9, co doprowadza do redukcji stężenia cholesterolu. 

 

Układ nerwowy

Acetylocholina jest neuroprzekaźnikiem odpowiedzialnym na możliwości kognitywne takie jak: koncentracja, pamięć oraz retencja nowych informacji. Berberyna ogranicza rozpad tego związku w mózgu, zwiększając tym samym jego aktywność. Stymuluje także białko BDNF, sprzyja więc regeneracji komórek nerwowych.

 

Health Thru Nutrition Berberine 500 mg 120 veg caps jest produktem szczególnie dedykowanym osobom pragnącym wesprzeć swój metabolizm w celu poprawy kompozycji ciała. Posiada także liczne funkcje prozdrowotne związane z pracą układu krwionośnego oraz nerwowego.

Składniki aktywne w porcji (1 kapsułka)
Berberyna HCl (HPLC) 500 mg

Składniki: Berberyna HCl, Hipromeloza, fosforan dicalcoim, bezwodny, ditlenek krzemu i L-leucyna.

Stosować porcję dziennie.

Opinie / HEALTH THRU NUTRITION Berberine 500 mg 120 veg caps.

Norbert

Super jakość, wspiera pracę wątroby, poprawia wrażliwość insulinową, lepsze trawienie

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty