Opinie o Nas

YAMAMOTO Berberyna 30 caps.

YAMAMOTO Berberyna
search

YAMAMOTO Berberyna 30 caps.

Producent: Kod produktu: Vat004532
Produkt niedostępny
34,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Reguluje poziom glukozy we krwi

 • Poprawia wrażliwość na  insulinę

 • Reguluje poziom cholesterolu 

 • Wykazuje działanie antyoksydacyjnie

  

Yamamoto Berberyna jest suplementem zawierającym 180 mg ekstraktu z berberysa, standaryzowanego na 97%. Terapeutyczne właściwości berberyny wykorzystywane są od stuleci w kulturze ajurwedyjskiej czy chińskiej. Oprócz skutecznej regulacji poziomu cukru we krwi produkt ten wykazuje działanie antyoksydacyjne czy neuroprotekcyjne.

  

Poziom glukozy

Badania nad berberyną wykazały, iż ma ona działanie podobne do metforminy (szeroko stosowanej w cukrzycy typu 2), wpływając na obniżenie poziomu cukru we krwi pomagając uniknąć hiperglikemii. Aktywuje również enzym AMPK, który odpowiedzialny jest za równoważenie wytwarzania energii w komórkach poprzez prawidłowy metabolizm glukozy i szybki jego wychwyt.

 

Insulinowrażliwość

Insulina jest hormonem wytwarzanym przez komórki trzustki odpowiedzialnym za wychwyt glukozy we krwi i jej transport do komórek. Na skutek złego trybu życia lub uwarunkowania genetycznego, organizm przestaje wytwarzać insulinę lub ma zmniejszoną na nią wrażliwość co prowadzi do hiperglikemii (wysokiego poziomu cukru we krwi), a w następstwie do cukrzycy typu 2 lub innych powikłań. Stosowanie berberyny zwiększa insulinowrażliwość i promuje lepsze wykorzystanie cukrów. Dodatkowo wpływa na regulację glukoneogenezy czyli mechanizmu syntezy glukozy we krwi przez co poziom cukru we krwi jest stabilniejszy.

 

Cholesterol

Berberyna zmniejsza degradację receptorów LDL-C poprzez stymulację wychwytu cholesterolu przez wątrobę z krwi i oddawanie go do produkcji żółci. Ponadto zmniejsza również wchłanianie cholesterolu w jelitach, zwiększając jego wydalanie z kałem oraz przekształcanie zwrotne w kwasy żółciowe. Dodatkowo wykazuje działanie zmniejszające produkcje trójglicerydów.

  

Yamamoto Berberyna to suplement prozdrowotny o bardzo skutecznym działaniu, a przede wszystkim potwierdzonym naukowo. Jej właściwości często wykorzystywane są w dietach sportowców lub pacjentów programów diabetologicznych.

Składniki aktywne w porcji(2 kapsułki)
Ekstrakt z berberyny 180 mg
w tym berberyna 175 mg

Składniki: substancje wypełniające: celuloza, fosforan diwapniowy; suchy ekstrakt z berberyny ( Berberis aristata DC.) 97% berberyna, kapsułka (żelatyna); środki przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Opinie / YAMAMOTO Berberyna 30 caps.

Albert

Super wsparcie prawidłowej glikemii. Szybsza redukcja, ale także skuteczniejsza budowa masy mięśniowej

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty