Opinie o Nas

EVOGEN Glycoject 1 kg

EVOGEN Glycoject 1 kg
search
 • EVOGEN Glycoject 1 kg
 • EVOGEN Glycoject 1 kg
 • EVOGEN Glycoject 1 kg

EVOGEN Glycoject 1 kg

Producent: Kod produktu: Vat006195
w magazynie
Smak: Dzikie jagody
299,99 zł

(30,00 zł 100g)

Brutto

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Węglowodany pozyskiwane z ziemniaka, ryżu, kukurydzy. 

 • Produkt łatwostrawny, nie obciąża układu pokarmowego

 • Stabilnie uwalniane źródło energii

 • Świetnie odbudowuje glikogen

 • Zwiększa możliwości wysiłkowe mięśni

 • Przyspiesza regenerację potreningową

 • System zwiększający wychwyt węglowodanów przez komórkę

 

EVOGEN Glycoject 1000g to produkt dostarczający wyizolowaną formę węglowodanów złożonych pochodzącą z naturalnych produktów. Świetnie uzupełnia glikogen i zwiększa możliwości wydolnościowe mięśni. Zawiera również kompleks insulinomimetyków. 

 

Węglowodany Karbolyn®

Zastosowana forma węglowodanów to tzw. homolisacharyd pochodzący z ziemniaka, kukurydzy i ryżu. Jest to węglowodan złożony, składający się z jednego monosacharydu. Zawiera łańcuchy, które ulegają szybkiemu trawieniu, co skutkuje raptownym podniesieniem się glukozy we krwi jak i takie, które ulegają bardziej stopniowej absorpcji. W efekcie produkt daje stabilny wzrost dostępnej dla mięśni energii.

 

Produkt łatwostrawny

Produkt nie ulega dodatkowej fermentacji bakteryjnej, jest całkowicie wchłaniany w jelicie cienkim, dzięki czemu nie stanowi obciążenia dla układu pokarmowego. Jest także wolny od lektyn, dzięki czemu nie wywołuje odpowiedzi immunologicznej i potencjalnych dolegliwości. Nie jest alergizujący. Jest także wolny od cukru, fruktozy czy innych węglowodanów, dzięki temu nie daje ryzyka zaburzeń żołądkowo-jelitowych. 

 

Uzupełnienie glikogenu

Produkt świetnie nadaje się do uzupełnienia zapasów ,,paliwa” mięśniowego znanego jako glikogen. Ze względu na naturę produktu, nadaje się on zarówno do stosowania przed wysiłkami siłowymi jak i wydolnościowymi. Glikogen ulega rozpadowi do glukozy, dzięki której następuje odbudowa ATP. Jest ono niezbędne do mechanizmu skurczu mięśnia a stopień jego wysycenia warunkuje siłę i wytrzymałość mięśni. 

 

Szybsza regeneracja

Węglowodany zwiększają syntezę mięśniowego glikogenu i promują nawodnienie komórek. Przyspieszają dzięki temu ważne dla odnowy biologicznej procesy metabolizmu. Wysycenie glikogenem zwiększa także objętość komórkową, co skutkuje ekspresją białek odpowiedzi stresowej i nasila syntezę protein mięśniowych. Węglowodany wywierają ponadto efekt oszczędzania tkanki mięśniowej w kontekście pozyskiwania źródła energii, działają antykatabolicznie.

 

Insulinomimetyki

Produkt zawiera również kompleks naturalnych substancji usprawniających transport glukozy do wnętrza komórki, zwiększających wrażliwość receptorów GLUT oraz amplifikujących efekt kaskady insulinowej. Aspekty te wpływają na optymalny metabolizm energetyczny glukozy. 

 

EVOGEN Glycoject 1000g to produkt, który wysoce efektywnie dostarcza paliwo dla pracujących mięśni, jest dobrze tolerowany i daje stabilny poziom cukru po spożyciu.

Wartość odżywcza w porcji (27,5 gramów)
Wartość energetyczna 100 kcal
Węglowodany 25 g
GlycoJect™

Rapid Absorption Proprietary Complex

Homopolisacharyd pochodzący z ziemniaka, ryżu i kukurydzy (jako zgłoszony do opatentowania Karbolyn®)

Jabłczan cytruliny

Kwas guanidynopropionowy

Ekstrakt cynamonu (kora) (jako Cinnulin PF®)

Ekstrakt z kozieradki (nasiona)

25,413 mg

Składniki: Homopolisacharyd pochodzący z ziemniaka, ryżu i kukurydzy (jako zgłoszony do opatentowania Karbolyn®), jabłczan cytruliny, kwas guanidynopropionowy, ekstrakt cynamonu (kora) (jako Cinnulin PF®), ekstrakt z kozieradki (nasiona), kwas cytrynowy, naturalne i sztuczne aromaty, sukraloza, FD&C Red No. 40*.

Składniki dla smaku Dzika jagoda.

*może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Przyjmować 27,5 gramów 2-4 razy dziennie.

Opinie / EVOGEN Glycoject 1 kg

Marek

Cudownie, że macie ten produkt w swojej ofercie

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.