Opinie o Nas

NATROL Tonalin CLA 90 softgels

NATROL Tonalin CLA 90 softgels
search

NATROL Tonalin CLA 90 softgels

Producent: Kod produktu: PRO000756
Produkt niedostępny
109,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Zwalcza wolne rodniki

 • Korzystnie działa na mitochondria

 • Poprawia wykorzystanie glukozy

 • Sprzyja redukcji masy ciała

 • Może zwiększać insulinowrażliwość

 

NATROL Tonalin CLA 90 gels. to produkt zawierający sprzężony kwas linolowy, substancję sprzyjającą utracie tkanki tłuszczowej, efektywnemu spalaniu glukozy i insulinowrażliwości.

 

CLA z Tonaliny

Jest to mieszanka różnych izomerów kwasów linolowych występujących naturalnie w oleju z nasion krokosza. Tonalina jest formą ekstraktu z oleju, szczególnie bogatą w CLA. 

 

Sprzyja redukcji masy ciała

Kwas CLA istotnie wpływa na zwiększenie tempa podstawowej przemiany materii. Sprzyja dzięki temu szybszej redukcji tkanki tłuszczowej. Wzmaga proces oksydacji tłuszczy. Zwiększa zatem możliwości pozyskania energii z tłuszczu w tracie trwania redukcji masy ciała. 

 

Efekt rekompozycyjny

Kwas CLA sprzyja zachowaniu beztłuszczowej masy ciała w warunkach restrykcji energetycznej. Jest to wysoce korzystne, ponieważ wyższa wartość FFM zapobiega spadkom tempa metabolizmu i stagnacji w redukcji tłuszczu. CLA sprzyja zatem utrzymaniu właściwych parametrów składu ciała w trakcie trwania redukcji i ogranicza efekt niekorzystnych efektów adaptacyjnych z nią związanych. 

 

Lepsza insulinowrażliwość

CLA jest modulatorem układu PPAR. Jest to mechanizm odpowiedzialny za metabolizm tłuszczy oraz węglowodanów. Wpływa on na regulację insulinowrażliwości. Ponadto jest związany z właściwą dystrybucją depozytów tłuszczu w obrębie organizmu. CLA może zmniejszyć deponowanie tłuszczu wokół narządów wewnętrznych i redystrybuować go do okolic tkanki podskórnej. Elementy te działają wysoce korzystnie na zdrowie metaboliczne.

 

Zdrowy układ krążenia 

CLA zmniejsza stężenie cholesterolu LDL. Dzięki temu może wywierać efekt kardioprotekcyjny i wspierać długowieczność układu sercowo-naczyniowego. CLA także wpływa na metabolizm glukozy, jest pomocny w redukcji jej stężenia we krwi. 

 

Zdrowe mitochondria 

CLA chroni komórki przed działaniem niektórych czynników uszkadzających, jest cytoprotekcyjny. Zmniejsza toksyczność wywoływaną przez glutaminian. Zwiększa szanse przetrwania komórkowego w sytuacji przestymulowania chemicznego. Ponadto wpływa na szlak BCL-2, dzięki czemu ogranicza apoptozę (zaprogramowaną śmierć) wśród mitochondriów i sprzyja ich lepszej rezyliencji na warunki stresogenne.

 

NATROL Tonalin CLA 90 gels. to produkt, który wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia zdrowie metaboliczne i lipidogram.

Składniki aktywne w porcji (1 kapsułka)
Kwas linolowy sprzężony z tonaliną (CLA) FFA 80% 1200 mg

Składniki: Kwas linolowy sprzężony z tonaliną (CLA) FFA 80%, Żelatyna, gliceryna, woda barwiona karmelem, mieszane tokoferole (jako konserwant).

Stosować porcję trzy razy dziennie.

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.