Opinie o Nas

GENIUS EAACore 400 g

Ostatnie sztuki w magazynie!

GENIUS EAACore 400 g
search
 • GENIUS EAACore 400 g
 • GENIUS EAACore 400 g

GENIUS EAACore 400 g

Producent: Kod produktu: AKC001196
w magazynie
Smak: Cola
99,99 zł

(25,00 zł 100g)

Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Produkt wysokiej jakości

 • Wspiera budowę nowych włókien mięśniowych

 • Przyspiesza regenerację powysiłkową

 • Może zmniejszać powysiłkową obolałość mięśniową

 • Działa antykatabolicznie

 • Reguluje wiele procesów biologicznych w ciele

  

GENIUS EAACore 400 g to produkt dostarczający komplet egzogennych aminokwasów, które nie są produkowane w organizmie i muszą być dostarczane z pożywieniem. Obecność wszystkich tych aminokwasów jest warunkiem niezbędnym dla syntezy nowych białek mięśniowych oraz ograniczania ich nadmiernego rozpadu.

   

Wspiera budowę masy mięśniowej

Aminokwasy pełnią funkcję budulcowe dla wszystkich tkanek, promują zatem wystąpienie reakcji anabolicznych. Ich obecność potrzebna jest do regeneracji i przebudowy tkanek jak również do podziałów, wzrostu i różnicowania się tych nowo powstających. Odpowiednia zatem podaż wszystkich egzogennych aminokwasów połączona z sygnałem do ich ,,wbudowywania’’ pod postacią uszkodzeń wywołanych intensywną aktywnością fizyczną umożliwia nabywanie nowych włókien mięśniowych.

Aminokwasy oprócz funkcji anabolicznych w kontekście masy mięśniowej uczestniczą także w ogromnej ilości procesów regulujących funkcje biologiczne. Tworzą m.in komórki układu odpornościowego, enzymy, hormony, nośniki jak i regulują ilość płynów.

   

Działa antykataboliczne

Aminokwasy oprócz funkcji budulcowych pełnią także rolę molekuł sygnalizacyjnych. Ich dostępność aktywuje ścieżkę metaboliczną mTOR. Stymuluje ona podziały komórkowe i wzrost ale również zapobiega apoptozie, czyli obumieraniu komórek (działa antykatabolicznie). Stymulacja mTOR poprzez EAA pozwala ograniczyć rozpad mięśni oraz resorpcję kostną pod wpływem bardzo intensywnego uszkodzenia mięśni wywołanego treningiem.

Aminokwasy hamują rozpad tkanek mięśniowych wywołanych przedłużającym się stanem niedostępności składników energetycznych. Może się zatem okazać skuteczna w wypadku diety, głodzenia lub zmniejszenia bodźców mechanicznych promujących budowę masy mięśniowej. Może także zmniejszać rozpad tkanki mięśniowej związany z unieruchomieniem, towarzyszącym stanom chorobowym, okresem pooperacyjnym lub rekonwalescencji.

Dając bodziec do utrzymania masy mięśniowej, hamuje również proces glukoneogenezy doprowadzający do przemian aminokwasów z mięśni, do substratów energetycznych takich jak glukoza.

   

Wysoka przyswajalność EAA

Suplement stanowi kompleks aminokwasów egzogennych, a zatem posiada wszystko, co jest potrzebne do syntezowania własnych tkanek mięśniowych z punktu czysto budulcowego. Stanowi zatem bardzo łatwo strawne i przyswajalne ich źródło. Może być pomocny dla osób z upośledzoną funkcją trawienną układu pokarmowego, źle trawiących całe białka lub nietolerujących i reagujących alergicznie na obecne w wielu produktach antygeny.

Aminokwasy mogą także stanowić rozwiązanie dla osób, wykluczających grupy produktów spożywczych lub źle komponujących dietę, przez co niwelują potencjalne ryzyko niedoboru jednego z aminokwasów.

  

GENIUS EAACore 400 g to produkt, który w szczególny sposób wspiera procesy retencji tkanki mięśniowej jak i zmniejsza jej tendencję do rozpadu. Przyniesie korzyści nie tylko sportowcom i osobom nastawionym na wzrost masy mięśniowej, ale także osobom narażonym na nadmierną utratę tkanki mięśniowej.

Składniki aktywne w porcji (16 gramów)
jabłczan l-leucyny 4000 mg
glicyna 2000 mg
l-lizyna 1950 mg
l-treonina 1570 mg
l-alanina 1000 mg
tauryna 1000 mg
l-metionina 1000 mg
l-histydyna 950 mg
l-fenyloalanina 600 mg
jabłczan l-waliny 500 mg
jabłczan l-izoleucyny 500 mg
l-tryptofan 300 mg

Składniki: jabłczan l-leucyny, glicyna, l-lizyna, l-treonina, l-alanina, tauryna, l-metionina, l-histydyna, l-fenyloalanina, jabłczan l-waliny, jabłczan l-izoleucyny, l-tryptofan, kwas jabłkowy (regulator kwasowości), substancje smakowe, sukraloza (sub. słodząca), E950 (sub. słodząca). Zawiera substancje słodzące.

Alergeny: może zawierać śladowe ilości mlekasoijajek.

Zalecana dzienna porcja: 16 g (1 miarka) Podczas treningu lub bezpośrednio po jego zakończeniu. Porcję zmieszać z 300ml wody lub soku.

Opinie / GENIUS EAACore 400 g

Luzak

Chyba największe stężenie w porcji dostępne na rynku, a do tego najwyższa jakość

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.