Opinie o Nas

FORMOTIVA Kofeina 60 caps.

FORMOTIVA Kofeina 60 kaps.
search

FORMOTIVA Kofeina 60 caps.

Producent: Kod produktu: Pro000252
Produkt niedostępny
14,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • pobudza ośrodkowy układ nerwowy

 • poprawa intensywności wysiłku

 • wsparcie funkcji kognitywnych

 • 200 mg kofeiny w 1 kapsułce

 

Kofeina firmy Formotiva to suplement diety, w którego porcji znajdziemy 200 mg bezwodnej kofeiny. Może być stosowany przez każdą osobę, która odczuwa spadek energii i efektywności umysłowej w ciągu dnia. Wygodna do połknięcia kapsułka zapewnia przyjemne dawkowanie produktu.

 

Zapewnia pobudzenie organizmu

Przez wiele osób kofeina uznawana jest za najpopularniejszy środek pobudzający. Zamiast kawy, guarany czy energetyka sięgnąć można po suplement diety zawierający bezwodną kofeinę. 

 

Poprawa funkcji kognitywnych

Kofeina oddziałuje ona na ośrodkowy układ nerwowy, pobudzając organizm do pracy i zmniejszając zmęczenie czy senność. Wpływa również na poprawę myślenia, zapamiętywania, koncentracji czy refleksu. Cechą kofeiny jest także przyspieszenie tempa przemiany materii, poprawa nastroju czy łagodzenie objawów migreny. Szerokie zastosowanie zdecydowanie zaskutkowało ogromną popularnością kofeiny jako substancji pobudzającej.

 

Wsparcie treningu

Produkty zawierające kofeinę bardzo często stosowane są przed intensywnym wysiłkiem fizycznym. Zastosowana przed treningiem Kofeina Formotiva doda energii, umożliwi ćwiczyć dłużej i intensywniej. Lepiej dotleniony organizm będzie funkcjonował sprawniej i dłużej.

 

Scitec Kofeina jest suplementem diety do stosowania w okresie spadku energii, zmęczenia czy senności. Wspaniale sprawdzi się również podczas okresu wzmożonej pracy umysłowej z uwagi na jej oddziaływanie na ośrodkowy układ nerwowy. Kofeina doda energii i pozwoli pracować na wyższych obrotach.

Składnik aktywny
w 1 kapsułce
Kofeina 200 mg

Składniki: kofeina; substancja wypełniająca: celuloza; substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Składniki kapsułki: żelatyna; barwnik: dwutlenek tytanu.

1 kapsułka 1–2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią.


Opinie / FORMOTIVA Kofeina 60 caps.

Roberto

Absolutny must-have dla każdego, kto poszukuje szybkiego zastrzyku energii i chce osiągnąć lepsze rezultaty zarówno podczas treningów, jak i w codziennym życiu.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty