Opinie o Nas

GAT Caffeine 100 tabs.

Ostatnie sztuki w magazynie!

GAT Caffeine 100 tabs.
search

GAT Caffeine 100 tabs.

Producent: Kod produktu: Pro001236
w magazynie
48,99 zł
Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Wsparcie przy wysiłku fizycznym i umysłowym

 • Stymuluje energię 

 • Zwiększa siłę i wytrzymałość

 • Skraca czas reakcji mózgu i poprawia koncentrację 

 • Znosi zmęczenie i uczucie senności

 • Może wspomagać spalanie tkanki tłuszczowej

 • Sprzyja poprawie nastroju i motywacji

 

GAT Caffeine 100 tabs. to produkt dostarczający dawkę 200 mg kofeiny w przeliczeniu na kapsułkę. Kofeina stanowi jeden z najpopularniejszych, naturalnych stymulantów wykorzystywanych do poprawy wydolności, jak i funkcji poznawczych mózgu.

 

Wspomaganie przy wysiłku fizycznym 

Kofeina jest jedną z najpopularniejszych naturalnych substancji stymulujących. Jej działanie zostało udokumentowane w wielu badaniach na przestrzeni lat, co czyni z nią substancję bezpieczną oraz niewątpliwie skuteczną.

Kofeina jest ergogenikiem, oznacza to, że pozwala zwiększyć możliwości wydolnościowe organizmu w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Kofeina działa za pośrednictwem zwiększenia transmisji adrenaliny oraz dopaminy. Wzrost tych transmiterów odpowiada za pobudzenie nerwowe, wzrost kontroli nad układem mięśniowym. Powoduje to, iż w trakcie skurczu mięśni możliwa jest większa mobilizacja jednostek motorycznych. Przekłada się to na większą siłę oraz wydolność.

Kofeina działa inotropowo, co znaczy, że stymuluje siłę skurczu mięśnia sercowego, zwiększa także jego częstotliwość. Fakt ten także przyczynia się do poprawy wydolności. Wzrost możliwości wysiłkowych jest efektem stymulacji neurologicznej. Kofeina wpływa jednak również korzystnie na syntezę protein mięśniowych poprzez wzrost sygnalizacji cAMP.

 

Poprawa funkcji umysłowych

Kofeina poprawia zdolności kognitywne głównie za pośrednictwem sygnalizacji adrenergicznej i dopaminergicznej. Wzrost tych związków w mózgu skraca czas reakcji na bodźce i zwiększa czujność. Poprawia również koncentrację oraz pamięć. Kofeina zmniejsza także zmęczenie i blokuje uczucie senności. Jest to związane z antagonizmem dla receptora adenozynowego, który odpowiada za wspomniane efekty. Korzystny efekt związku na poprawę nastroju i wzrost motywacji wynika z jej zdolności do zwiększania dopaminy.

 

Pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej

Kofeina jest termogenikiem. Działa poprzez stymulowanie komórek do wytwarzania energii, efektem jest wzrost ciepłoty ciała. Powoduje to większe wydatkowanie substratów energetycznych, co ostatecznie sprzyja utracie masy ciała. Zdolność do stymulacji pracy serca również odpowiada w znacznej mierze za zwiększone wykorzystywanie kwasów tłuszczowych w celach energetycznych.

Efekt stymulujący powoduje również pośredni efekt na redukcję masy ciała, ponieważ stymuluje do zwiększonej aktywności i ruchliwości.  Kofeina ponadto zmniejsza łaknienie, co może pomóc zredukować dostarczaną ilość kalorii.

 

Poprawa funkcji seksualnych

Kofeina jest inhibitorem fosfodiesterazy 5 (PDE5), przekłada się na zahamowanie rozpadu cGMP, efektem jest wzrost jego stężenia. Efekt ten powoduje aktywację tlenku azotu, co zwiększa rozluźnienie mięśniówki i przepływ krwi w narządach płciowych.

 

GAT Caffeine 100 tabs. to skuteczny ergogenik o właściwościach stymulujących. Poprawia on zdolności wysiłkowe, zmniejsza uczucie zmęczenia i stymuluje pracę mózgu.

Składniki aktywne w porcji (1 tabletka)
Bezwodna kofeina 200 mg
Wapń (jako fosforan dwuwapniowy) 75 mg

Składniki: Bezwodna kofeina, wapń (jako fosforan dwuwapniowy), kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, glazura farmaceutyczna (szelak, powidon).

Stosować porcję dziennie przed wysiłkiem.

Opinie / GAT Caffeine 100 tabs.

Iglik

Bardzo dobra kofeinka, zazwyczaj biorę podwójną porcję gdyż mam uodporniony organizm na kawę ale daje radę. Dobra dawka i niezła cena, daje 5

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty