Opinie o Nas

GENLAB Caffegen 144 caps.

Ostatnie sztuki w magazynie!

GENLAB Caffegen 144 caps.
search

GENLAB Caffegen 144 caps.

Producent: Kod produktu: Pro001238
w magazynie
48,99 zł
Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Zwiększa osiągi sportowe

 • Poprawia siłę i napięcie mięśniowe

 • Zwiększa uczucie energii

 • Stymuluje do aktywności

 • Zmniejsza zmęczenie i senność

 • Zwiększa czujność i koncentrację

 

GENLAB Caffegen 144 caps. to produkt dostarczający aż 300mg czystej kofeiny na kapsułkę. Kofeina działa pobudzająco, zmniejsza uczucie zmęczenia oraz poprawia koncentrację. Wpływa na mięśnie zwiększając ich napięcie, co poprawia siłę oraz wytrzymałość.

 

Poprawa wyników atletycznych

Kofeina jest jednym z najbardziej znanych ergogeników, czyli substancji poprawiających wyniki sportowe. W badaniach wielokrotnie udowadniała swoją skuteczność oraz bezpieczeństwo. Kofeina zwiększa transmisję adrenaliny w synapsach. Doprowadza to stymulacji motoneuronów oraz większej aktywizacji jednostek motorycznych układu mięśniowego. Poprawa napięcia oraz kontroli nad funkcjami mięśni zwiększa ich siłę w sposób neurologiczny, a zatem nagły.Poprawia również ,,czucie mięśniowe’’.

Kofeina zwiększa także cAMP, co z kolei pośrednio doprowadza do wzrostu syntezy białek mięśniowych. Działa także inotropowo, czyli zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego oraz wzmacnia wentylację płucną. Efekty te przyczyniają się do poprawy aspektów wydolnościowo-wytrzymałościowych.

 

Zmniejszenie zmęczenia i senności

Wzrost uwalniania adrenaliny działa stymulująco na mózg, co pomaga w redukcji uczucia zmęczenia i znużenia. Z kolei efekt blokowania receptora inozyny w układzie nerwowym zmniejsza pojawiające się uczucie senności. Efekty te zwiększają poczucie energii oraz działają mobilizująco na układ nerwowy.

 

Wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej

Kofeina za pośrednictwem działania adrenaliny zwiększa mobilizację wolnych kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej, co jest pierwszym elementem warunkującym ich wykorzystanie. Wykazuje ona także właściwości termogeniczne. Działa stymulująco na sam proces wytwarzania energii w mitochondrium. Efektem jest wzrost utylizacji substratów energetycznych oraz zwiększenie ciepłoty ciała - efekt termogeniczny.

Kofeina sprzyja też wykorzystywaniu składników energetycznych poprzez stymulację pracy serca. Jej wpływ na mobilizację psycho-ruchową zwiększa możliwości treningowe. Wpływa zatem na ich długość i intensywność jak i stymuluje spontaniczną aktywność ruchową. Efekty te działają pośrednio na redukcję tkanki tłuszczowej. Kofeina wpływa również na zmniejszenie uczucia łaknienia. 

 

Wzrost atencji i funkcji kognitywnych

Suplement poprawia czujność oraz skraca czas reakcji na bodźce. Wpływa także na zwiększone zużycie tlenu i glukozy w mózgu, przez co sprzyja jego dobrej pracy. Działa korzystnie na koncentrację, zdolności przyswajania wiedzy oraz pamięć. Może działać neuroprotekcyjnie w perspektywy czasu poprzez wzrost ekspresji BDNF. Z kolei za pośrednictwem wpływu na stężenie dopaminy może poprawiać strój oraz motywację do działania. 

 

GENLAB Caffegen 144 caps. to produkt będący naturalnym stymulantem o właściwościach ergogenicznych. Może przyczyniać się do poprawy wydolności fizycznej, zniesienia uczucia zmęczenia oraz promocji spalania tkanki tłuszczowej.

Składnik aktywny w porcji (1 kapsułka)
Kofeina 300 mg

Składniki: Kofeina, celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia, stearynian magnezu.

Stosować porcję w razie zapotrzebowania.

Opinie / GENLAB Caffegen 144 caps.

Bokser

Największa dawka kofeiny na rynku. Super zamiast porannej kawy

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty