Opinie o Nas

TREC Sleep-er SHOT 100 ml Gruszka-Wiśnia

TREC Sleep-er SHOT 100 ml Gruszka-Wiśnia
search

TREC Sleep-er SHOT 100 ml Gruszka-Wiśnia

Producent: Kod produktu: ZDR002245
Produkt niedostępny
5,99 zł

(5,99 zł 100ml)

Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Ułatwia zasypianie

 • Poprawia jakość snu

 • Łagodzi nerwy

 • Wygodny i szybki w użyciu

   

TREC Sleep-er SHOT 100 ml to produkt wspomagający zasypianie oraz znoszący nadmierne pobudzenie układu nerwowego. Forma jednorazowego shota sprawia, iż jest to niezwykle wygodny w użyciu produkt.

  

Dobry sen w shocie!

Niewielkich rozmiarów shot zajmuje mało miejsca i może być w łatwy sposób transportowany. Stanowi też alternatywę dla osób mających problemy z użyciem kapsułek, bądź formy sproszkowanej. Zawarcie składników w roztworze wodnym powoduje znacznie szybsze ich wchłanianie i działanie w porównaniu do wersji kapsułkowanej. Nie obciąża również w żaden sposób układu pokarmowego.

  

Poprawa jakości snu

Zawarte w produkcie składniki skutecznie wspomagają przejście w stan uśpienia. Promują również głęboki i regenerujący sen. L-tryptofan jest aminokwasem egzogennym. Służy jako prekursor serotoniny oraz melatoniny.

Jego działanie opiera się na poprawie nastroju oraz stymulacji fazy przywspółczulnej co gwarantuje jakościowy sen. Tryptofan działa protekcyjnie względem układu nerwowego. Dieta uboga w tryptofan jest ważnym czynnikiem ryzyka zaburzeń snu oraz depresji. Z kolei melatonina jest hormonem odpowiedzialnym za przejście do fazy uśpienia oraz jej utrzymanie - jeśli jest na właściwym poziomie.

  

Działa uspokajająco

Nadmierna pobudliwość wywołana poczuciem stresu, wystawieniem na światło niebieskie bądź niedoborami pewnych substancji i neuroprzekaźników może wydłużyć proces zasypiania oraz sprzyjać wybudzaniu, płytkości snu.

GABA pełni funkcję neurotransmitera o działaniu hamującym sygnały w układzie nerwowym. Pomaga to wyciszyć umysł poprzez zmniejszenie jego reaktywności wywołanej stresującymi bądź intensywnymi bodźcami. Hamuje także przekaźnictwo adrenaliny w mózgu, co może okazać się skuteczne w redukcji uczucia stresu oraz lękliwości.

Ekstrakt z szyszek chmielu posiada łagodne właściwości sedatywne (zmniejsza poczucie niepokoju), może również poprawiać jakość snu. Stanowi także źródło antyoksydantów.

 

TREC Sleep-er SHOT 100 ml jest suplementem wspomagającym jakość snu. Znosi on nadmierne pobudzenie. Fakt ten ułatwia wprowadze mózgu w stan relaksu niezbędnego do procesu zasypiania. Jego zaletą jest też wygoda użycia oraz transportu.

Składniki aktywne w porcji (50 ml)
Kwas Gamma-Aminomasłowy (GABA) 200 mg
L-Tryptofan 150 mg
Ekstrakt Szyszek Chmielu (Humulus lupulus L.) 100 mg
Melatonina  1 mg

Składniki: Woda; regulator kwasowości - kwas cytrynowy; kwas gamma-aminomasłowy (GABA); L-tryptofan; ekstrakt szyszek chmielu (Humulus lupulus L.); substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza, neotam; aromaty; substancje konserwujące - sorbinian potasu, benzoesan sodu; maltodekstryna; melatonina.

Jednorazową porcję produktu ‒ 50 ml (3 łyżki stołowe) - stosować 1 raz dziennie, najlepiej na 30-60 min. przed snem. Wstrząsnąć przed użyciem. 

Opinie / TREC Sleep-er SHOT 100 ml Gruszka-Wiśnia

Darek

Jednym słowem, brak problemu ze sprawami dotyczącymi snu.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.