Opinie o Nas

OLIMP Kre Alkalyn 2500 30 caps.

OLIMP Kre Alkalyn 2500 30 kaps.
search

OLIMP Kre Alkalyn 2500 30 caps.

Producent: Kod produktu: Vat000888
Produkt niedostępny
29,99 zł

(79,76 zł 100)

Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Najlepiej przyswajalna forma kreatyny

 • Lepsze środowisko anaboliczne

 • Zwiększenie siły mięśniowej

 • Więcej energii

 

OLIMP KRE-ALKALYN 2500 Mega Caps jest suplementem diety zawierającym kreatynę w formie kapsułek. Kreatyna jest najbardziej przebadaną substancją o działaniu ergogenicznym wśród suplementów diety.

 

Najlepiej przyswajalna forma kreatyny

Kre-Alkalyn to opatentowany buforowany monohydrat kreatyny. Oznacza to, że cząsteczka kreatyny dzięki buforowi jest mniej podatna na działanie soków żołądkowych oraz na zasadowe ph panujące w jelitach. Dzięki buforowaniu kre-alkalyn jest bardzo stabilną formą kreatyny i jego absorpcja z układu pokarmowego jest bliska 100%. Dodatkowo po przedostaniu się do krwi nie ulega konwersji do nieaktywnej kreatyniny.

 

Lepsze środowisko anaboliczne

Kreatyna jest na tyle znaną substancją i jej działanie jest potwierdzone przez wiele badań, że zyskała status najmocniejszego legalnego anabolika. Oprócz tego, że pozwala na produkcję większej ilości ATP to poprawia transport insuliny oraz składników odżywczych do wnętrza komórki dzięki czemu lepiej funkcjonują. Dodatkowym pozytywnym aspektem działania kreatyny jest lepsze nawodnienie komórek co sprzyja procesom anabolicznym.

 

Zwiększenie siły mięśniowej oraz wytrzymałości

Kreatyna jest źródłem wysokoenergetycznego składnika wykorzystywanego przez tkanki takie jak mięśniowa i mózg. Zwiększenie zapasów fosfokreatyny pozwala na większą produkcję cząsteczek ATP, które wykorzystywane są intensywnych krótkotrwałych wysiłkach charakterystycznych dla zwiększania siły, masy lub mocy mięśniowej. Kreatyna jest także rewelacyjnym buforem kwasu mlekowego w mięśniach, dzięki czemu przyspiesza regenerację, redukuje zmęczenie i pozwala na wykonanie dłuższej jednostki treningowej. Warto łączyć z Beta-alaniną, gdyż ich działanie jest synergistyczne.

 

OLIMP KRE-ALKALYN 2500 Mega Caps to opatentowana przez naukowców forma popularnego monohydratu, która wykazuje bardzo wysoką bioretencję. Warto sprawdzić suplementację tą formą gdy po spożyciu innych występują problemy trawienne lub nie zaobserwowano pozytywnych efektów.

Składnik aktywny
w 1 kapsułce w 2 kapsułkach w 4 kapsułkach
Buforowany Monohydrat Kreatyny KRE-ALKALYN 1250mg 2500mg 5000mg

Składniki: buforowany monohydrat kreatynyceluloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniającastearynian magnezu - substancja przeciwzbrylającażelatyna - otoczka kapsułki

 • w dni treningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo oraz 1-2 kapsułek przed treningiem.
 • w dni beztreningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Opinie / OLIMP Kre Alkalyn 2500 30 caps.

Kondziu

Po dwóch tygodniach czuję znaczy przypływ siły i nabicia mięśni, według mnie to najlepsza kreatyna jaką do tej pory stosowałem

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 22 241 41 41. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty