Opinie o Nas

OLIMP Kreatyna Creapure 500 g

Ostatnie sztuki w magazynie!

OLIMP Kreatyna Creapure 500 g
search

OLIMP Kreatyna Creapure 500 g

Producent: Kod produktu: Vat000305
w magazynie
189,99 zł

(38,00 zł 100g)

Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Czysta forma kreatyny

 • Bez zbędnych dodatków

 • Wspiera odnowę ATP

 • Zwiększa siłę i wytrzymałość

 

OLIMP Kreatyna Creapure 500g to suplement zawierający kreatynę w formie monohydratu, który posiada certyfikat creapure. Suplementacja kreatyną wykazuje wiele pozytywnych właściwości dla ludzkiego organizmu, w tym prozdrowotnych.

 

Kreatyna

Kreatyna to organiczny związek chemiczny zbudowany z guanidyny oraz kwasu octowego. Występuje głównie w mięśniach i ścięgnach, tworzy się w trakcie przemiany materii. Przechodzi w fosfokreatynę poprzez fosforylację przy użyciu enzymu kinazy kreatynowej. Potrzebna jest do magazynowania i uwalniania energii niezbędnej do wielu procesów, w tym syntezy białek mięśniowych. Kreatyna poprzez stymulację syntezy białek mięśniowych działa anabolicznie.

 

Korzystnie wpływa na hipertrofię mięśniową oraz wydolność

Kreatyna pozytywnie wpływa na nawodnienie komórek mięśniowych oraz ich wielkość. Suplementacja tą substancją zwiększa siłę oraz wytrzymałość mięśniową, która wpływa na przeprowadzany wysiłek fizyczny. Sprzyja to hipertrofii mięśniowej, ponieważ zwiększanie objętości jest niezbędne do budowy nowych włókien mięśniowych. 

 

CreaPure

To opatentowana formuła monohydratu kreatyny przez Alz Chem . Charakteryzuje się wysoką biodostępnością i czystością mikronizowanej formy monohydratu kreatyny. Wpływa ona korzystnie na wytrzymałość, siłę, wsparcie syntezy energetycznej. Mikronizowana kreatyna charakteryzuje się lepszą przyswajalnością i mniejszym obciążeniem układu pokarmowego.

 

OLIMP Kreatyna Creapure 500g to suplement zawierający opatentowaną formułę mikronizowanej kreatyny. Produkt ten pozytywnie wpływa na wydolność organizmu, ale także na jego zdrowie.

Składnik aktywny w 3,4 g
w 5,7 g
Monohydrat kreatyny 3,4 g 5,7 g
    w tym kreatyna 3 g 5 g

Składniki: 100% mikronizowany monohydrat kreatyny.

3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½  do 2 ½  miarki) dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe.

Opinie / OLIMP Kreatyna Creapure 500 g

Kikir

Jedyny produkt z Olimpu , który systematycznie stosuję , ale też tylko dlatego ,że jest to niemiecki surowiec Creapure, który nie ma sobie równych jeśli chodzi o kreatynę

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.