Opinie o Nas

JARROW FORMULAS Creatine Mono 600 g

JARROW Creatine Mono 600g
search

JARROW FORMULAS Creatine Mono 600 g

Producent: Kod produktu: KRE000156
Produkt niedostępny
89,99 zł

(15,00 zł 100g)

Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

Dlaczego Creapure? Wyjaśnienie na samym dole!

  

 • 100% kreatyny, bez dodatków 

 • Wysokiej jakości monohydrat kreatyny Creapure

 • Podnosi zdolności wysiłkowe

 • Wykazuje działanie anaboliczne

 • Przyśpiesza proces regeneracji

 • Wspiera proces budowania siły mięśniowej

 • Wspomaga funkcję kognitywne

  

Jarrow FORMULAS Creatine Monohydrate to suplement diety, zawierający wysokiej jakości farmaceutyczną kreatynę (w formie monohydratu kreatyny). Kreatyna wśród sportowców ceniona jest ze względu na jej skutecznie właściwości anaboliczne oraz ergogeniczne. Preparat ten przyczynia się do poprawy zdolności wysiłkowych oraz zwiększenia masy mięśniowej. 

 

100% kreatyny, bez dodatków 

Produkt ten w swoim składzie zawiera 100% czystego monohydratu kreatyny, nie znajdziemy w nim żadnych zbędnych dodatków czy wypełniaczy - występuje w wersji bezsmakowej, wolny od barwników, słodzików i aromatów. 

 

Podnosi zdolności wysiłkowe

Kreatyna jest związkiem, który występuje naturalnie w organizmie człowieka. Jest ona produkowana głównie w wątrobie, ale również w mniejszych ilościach w nerkach i trzustce. Do jej syntezy potrzebne są aminokwasy (Arginina, Metionina, Glicyna). W największej ilości występuje ona pod postacią fosfokreatyny. Dzięki suplementacji możemy znacznie podnieść stężenie fosfokreatyny w mięśniach. Bierze ona udział w przekazywaniu grupy fosforanowej na ADP (adenozynodifosforan), dzięki czemu powstaje wysokoenergetyczny nośnik energii ATP (adenozynotrifosforan). Fosfokreatyna jest potrzebna do odnawiania energii w wysiłku o maksymalnej intensywności. Podnosząc poziom fosfokreatyny energia będzie sprawniej i szybciej odnawiania, co przełoży się na lepsze efekty czy wyniki. 

 

Wykazuje działanie anaboliczne

Kreatyna wykazuje działanie anaboliczne. Związek ten pomaga zwiększyć resyntezę glikogenu mięśniowego, optymalizując w ten sposób środowisko anaboliczne. Warto dodać, że wraz z glikogenem magazynowana jest również woda, a lepsze nawodnienie komórek mięśniowych sprzyja rozwojowi masy mięśniowej. 

 

Przyśpiesza proces regeneracji

Kreatyna wspiera odnowę glikogenu mięśniowego. Są to zapasy energetyczne ustroju występujące głównie w mięśniach. Są one potrzebne by prowadzić wysiłek fizyczny na wysokim poziomie, niewystarczająca ilość lub brak glikogenu przyczynia się do spadku możliwości wysiłkowych, dlatego też należy przystępować do treningu z pełni uzupełnionym glikogenem mięśniowym.  

  

Wspomaga funkcję kognitywne

Poziom kreatyny u wegetarian z racji wyeliminowania mięsa oraz u osób starszych może być obniżony. Dzięki suplementacji wpłyniemy pozytywnie na funkcje kognitywne poprawiając pamięć. Natężona praca umysłowa czy brak snu wiąże się z większym zmęczeniem psychicznym, podaż kreatyny przeciwdziała temu efektowi, zmniejszając zmęczenie. 

  

Jarrow FORMULAS Creatine Monohydrate to produkt, który używany jest przez wielu sportowców. Polecany jest wszystkim, którzy chcą podnieść zdolności wysiłkowe, przyspieszyć proces regeneracji czy poprawić estetykę swojej sylwetki.

 

Dlaczego Creapure?

Creapure® jest to najwyższej jakości, opatentowany monohydrat kreatyny produkowany w Trostberg w Niemczech. Jest ona wytwarzana w specjalnym zakładzie przestrzegającym ścisłych zasad produkcji.

Posiada certyfikat IFS Foods przyznawany przez “Global Food Safety Initiative” oraz jest produkowany na zasadach HACCP- system oceny jakości, kontroli zagrożeń oraz identyfikacji. Kreatyna Creapure jest szeroko przebadana pod względem bezpieczeństwa i skuteczności działania.

Jest produkowana na drodze syntezy chemicznej, dzięki temu mamy pewność czystego produktu, bez pozostałości ubocznych produktów zwierzęcych czy roślinnych, dlatego kreatyna Creapure jest w 100% wegańska. Ponadto jest produkowana zgodnie z żydowskimi i muzułmańskimi zasadami produkcji żywności, jest badana pod kątem zabronionych substancji zakazanych w sporcie. Dlatego też znajduję się na Cologne List®, jest to lista suplementów potwierdzonych brakiem substancji dopingujących, dzięki temu sportowcy bez obaw mogą po nią sięgać. 

Składnik aktywny w porcji (6 gram)
monohydrat kreatyny 6000 mg

Składniki: kreatyna (monohydrat kreatyny).

dorośli: 1 miarkę proszku (6g) wymieszaj z około 600ml wody lub soku owocowego

Opinie / JARROW FORMULAS Creatine Mono 600 g

Wojtek

Jakość i cena na duży plus, opakowanie 600 gram wystarcza na bardzo długo, do tego ta kreatyna ma certyfikat, używam już 3 opakowanie, cały czas robię progres na treningu, jestem mega zadowolony

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty