Opinie o Nas

WEIDER Krea-genic 554 g

WEIDER Krea-genic 554g
search

WEIDER Krea-genic 554 g

Producent: Kod produktu: KRE000171
Produkt niedostępny
134,99 zł

(24,37 zł 100g)

Brutto

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Większa ilość kreatyny w mięśniach i mniejsza degradacja

 • Zwiększony transport

 • Wieksza ilość energii

 • Zwiększa siłę, wytrzymałość i masę mięśni

WEIDER Krea-Genic 554g to zaawansowana forma kreatyny w postaci podwójnie buforowanego monohydratu oraz dodatków jak tauryna i beta - alanina działających synergistycznie. Kreatyna to jeden z najbardziej poznanych i przebadanych suplementów diety a jej działanie jest odczuwalne stosunkowo szybko.

Jakość kreatyny

W Weider Krea-Genic zastosowano molekularnie opracowaną kreatynę która została połączona z dwoma cząsteczkami buforującymi które zapobiegają działaniu środowiska panującego we wnętrzu organizmu na jej rozkład i konwersję do nieaktywnej, a nawet szkodliwej kreatyniny. Buforowanie przy użyciu węglanu i dwuwęglanu sodu powoduje, że praktycznie nie dochodzi do strat kreatyny w przewodzie pokarmowym oraz we krwi dzięki czemu dociera jej o 50% więcej w stosunku do zwykłego monohydratu

Transport i synergia

Do wyprodukowania Krea-Genic użyto również dwóch aminokwasów które mają bardzo duży wpływ na transport kreatyny i jeszcze lepsze jej działanie. Tauryna oprócz tego że jest magazynierem i transporterem azotu, poprawia funkcjonowanie insuliny która z kolei transportuje między innymi kreatynę oraz glukozę do komórek mięśniowych. Dzięki takiej synergii włókna mięśniowe mają dużo więcej energii do pracy, szybko są pompowane składnikami odżywczymi, generują więcej mocy i łatwiej im rozwijać swoją masę. Beta-alanina z kolei sprawdza się jako modulator pH w organizmie zwiększając jego odporność na zakwaszenie (kwasem mlekowym) a lubi towarzystwo kreatyny gdyż ich najlepsze zastosowanie to wysiłek bardzo intensywny trwający od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund.

Więcej energii

Równanie w przypadku Krea-Genic jest bardzo proste: więcej kreatyny dostającej się do komórek to więcej wytwarzanego ATP który jest podstawowym źródłem energii. ATP jest produkowane non-stop lecz w niektórych warunkach może go brakować. Suplementacja kreatyną zwiększa jego produkcję dlatego w trakcie jej stosowania odczuwalny jest wzrost poziomu energii w całym organizmie. Układ nerwowy także korzysta z kreatyny a udowodnione zostało że u osób starszych spowalnia proces starzenia się mózgu.


WEIDER Krea-Genic to produkt dla osób których celem są najwyższe osiągnięcia.

Składniki aktywne
w porcji (7.9g)
Wapń 237 mg
Fosfor 111 mg
Krea-Genic® 3650 mg
w tym monohydrat kreatyny 3431 mg
w tym kreatyna 3019 mg
Tauryna 1823 mg
Beta-alanina 1215 mg

Składniki: (Monohydrat kreatyny, Regulator kwasowości: węglany sodu, Tauryna, Beta-alanina; Kwas: kwas jabłkowy; Fosforan trójwapniowy; Substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Może zawierać śladowe ilości mleka, glutenu, soi i jaj.

Opinie / WEIDER Krea-genic 554 g

Gamer

Bardzo dobry dobór składników, jest to jeden z najlepszych kompleksów z kreatyną jakie stosowałem, bardzo wysoka przyswajalność. Już po 2 tygodniach czułem zwiększenie siły i wytrzymałości, dzięki czemu mogłem robić mocniejsze treningi. Super.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty