Opinie o Nas

PURE Superfoods Pure Coconut Oil 400 g

PURE Superfoods Pure Coconut Oil 500 g
search

PURE Superfoods Pure Coconut Oil 400 g

Producent: Kod produktu: ZDR000194
Produkt niedostępny
38,99 zł

(9,75 zł 100g)

Brutto

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

Olej z kokosa uzyskujemy poprzez tłoczenie miąższu tego tropikalnego orzecha. W przypadku Superfoods PURE Coconut Oil - tłoczenie pierwsze, zimne, organiczne i tradycyjne. Dokładnie takie, jakim praktykowano je setki lat temu w regionie Pacyfiku, gdy o produkcji masowej nikt jeszcze nie słyszał, a troski obejmowaly wyłącznie jakość wyrobu. Wyrobu zupełnie wyjątkowego, gdyż jak się dziś okazuje - pod twardą skorupą orzecha natura nieprzypadkowo ukryła prawdziwy skarb.

W wyniku tłoczenia uzyskujemy olej o właściwościach jedynych w swoim rodzaju, kumulujący zalety, a pozbywający się przy tym wszelkich minusów właściwych dla tłuszczy zwierzęcych i roślinnych. I tak oto:

86,5% Superfoods PURE Coconut Oil stanowią nasycone kwasy tłuszczowe, bardzo jednak szczególne. Znane z nich długie łańcuchy tu zastąpione zostały średnimi, o wiele łatwiejszymi do strawienia. Wciąż jednak, pomimo ich roślinnego pochodzenia, odpornymi na wysokie temperatury, stabilnymi: chemicznie i fizycznie. Całkowicie uniwersalnymi w zastosowaniu, jako materiał do smażenia i wypieków, składnik ciast, potraw na zimno, napojów, takich jak kawa i wszelkich deserów.

To zdecydowanie najbardziej uniwersalny, najlższejszy i najzdrowszy tłuszcz dostępny w naturze, a jako Superfoods PURE Coconut Oil - w całkowicie oryginalnej, niezmienionej formie, pochodzący z nieskażonych cywilizacyjnie regionów świata.

 • Nierafinowany
 • Zdrowe nascyone kwasy tłuszczowe
 • Zdrowy tłuszcz pochodzenia roślinnego
 • Delikatny i neutralny
 • 100% natury
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.