Opinie o Nas

NOW FOODS Virgin Coconut Oil Organic 591 ml.

NOW FOODS Virgin Coconut Oil Organic 591 ml.
search

NOW FOODS Virgin Coconut Oil Organic 591 ml.

Producent: Kod produktu: Vat000904
Produkt niedostępny
64,99 zł

(11,00 zł 100g)

Brutto

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399,00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Olej kokosowy to świetna alternatywa do smażenia i pieczenia dla innych rafinowanych olejów. Poza wieloma właściwościami zdrowotnymi, dodaje wyjątkowy kokosowy posmak do wszystkich potraw.

Ponadto olej kokosowy to najlepsze źródło naturalnych kwasów kaprynowego i kaprylowego. Kwasy MCT są niezwykle szybko wchłaniane przez organizm i zamieniane w energię, dzięki czemu pozwalają na dłuższe i bardziej intensywne treningi bez zużywania całości zapasów glikogenu.

Wartość odżywcza w porcji (15 ml)
Wartość energetyczna 120 kcal
tłuszcz 14 g
w tym kwasy nasycone 12 g
w tym kwasy trans 0 g
w tym kwasy wielonienasycone 0,5 g
w tym jednonienasycone 1 g

Składniki: organiczny olej kokosowy.

Jedna porcja to jedna łyżka stołowa (15 ml).

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty