Opinie o Nas

NOW FOODS Rhodiola 500 mg 60 veg caps.

Ostatnie sztuki w magazynie!

NOW FOODS Rhodiola 500 mg 60 veg caps.
search

NOW FOODS Rhodiola 500 mg 60 veg caps.

Producent: Kod produktu: ZDR000394
w magazynie
114,99 zł
Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni


 • Pomoc w koncentracji

 • Polepszenie pracy mózgu

 • Zdobądź spokój dzięki NOW FOODS Rhodiola 

 • Dobry nastrój z Rhodiolą

 

Pomoc w koncentracji

Różeniec górski (Rhodiola rosea) jest rośliną rosnącą na dużych wysokościach w górach Kaukazu, Chin i Rosji. Od lat stosuje się ją w tradycyjnej medycynie w celu wzmocnienia ciała i umysłu. Jest ona zaliczana do adaptogenów, czyli zawiera substancje, które pomagają się zaadaptować do niekorzystnych warunków środowiska. Zauważono jednak, iż posiada ona wiele innych korzyści poznawczych i fizycznych: wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga funkcje mózgu, zapobiega uszkodzeniom nerwów, poprawia nastrój. Substancje odpowiedzialne za te pozytywne skutki działania różeńca to: 

- salidrozydy powszechnie uważane za kluczową bioaktywną formację związków w różeńcu. Najprawdopodobniej odpowiadają za protekcyjne i stymulujące działanie tej rośliny na mózg;

- rozawiny posiadają podobne cały jak salidrozydy, aczkolwiek potrzebują większych stężeń, aby osiągnąć ten sam efekt. 

- thyrozol, który obecny jest jedynie w ekstraktach z różeńca górskiego. Jest on przeciwutleniaczem. 

 

Polepszenie pracy mózgu

Ekstrakty z Rhodioli to, cieszące się dużą popularnością i dobrą opinią suplementy wspierające pracę mózgu. Podwyższają stężenia i stymulują aktywność najważniejszych neuroprzekaźników: acetylocholiny, noradrenaliny, dopaminy i serotoniny. Dzięki temu będą wspierać pamięć, koncentrację i procesy myślowe tudzież uczenia się. Istnieją również dowody na to, że ekstrakty z różeńca górskiego zmniejszają zmęczenie fizyczne, psychiczne i stany lękowe. Badania prowadzone na lekarzach nocnej zmiany wykazały, iż przyjmowanie 170 mg ekstraktu z Rhodioli zmniejszało zmęczenie o 20% w stosunku do grupy przyjmującej placebo, natomiast stosowanie u dzieci w wieku szkolnym, statystycznie polepszało ich wyniki na egzaminach o 8%.

 

Zdobądź spokój dzięki NOW FOODS Rhodiola 

Badania naukowe udowadniają, iż salidozyd działa na oś HPA - podwzgórze - przysadka mózgowa - nadnercza. To właśnie ten system jest odpowiedzialny za syntezę i uwalnianie kortyzolu. Inne analizy laboratoryjne ujawniają, iż różeniec zwiększa ekspresję białek Hsp70 - szoku cieplnego. co w dalszej kolejności zwiększa tolerancję na stres emocjonalny i fizyczny u osób zdrowych. 

 

Dobry nastrój z Rhodiolą

Wyciągi z Rhodiola rosea mogą przyczynić się do poprawiania nastroju i zmniejszenia stresu - dzięki podnoszeniu poziomu dopaminy. Innym mechanizmem modulowania nastrojów i funkcje tonizujące jest zmniejszanie aktywności oksydazy monoaminowej, która rozkłada neuroprzekaźniki. 

 

Warto łączyć z:
Ashwagandha

Połączenie tych dwóch adaptogenów spotęguje jeszcze bardziej ich pozytywne działanie.Składnik aktywny w 1 kapsułce
Wyciąg z korzenia Różeńca górskiego (Rhodiola rosea) (standaryzowany na min. 3% rozawin i min. 1% salidrozydu) 500 mg

Składniki: wyciąg z korzenia Różeńca górskiego, kapsułka (celuloza), substancja wypełniająca (sproszkowana celuloza), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).


1-2 kapsułki dziennie.

Opinie / NOW FOODS Rhodiola 500 mg 60 veg caps.

Sara

Produkt jakiś czas "wchodzi" ale potem jest zauważalne jego działanie i nie są to tylko subtelne różnice. Cena jak na taki produkt nie jest wygórowana. Lepiej się czuję

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty