Opinie o Nas

JARROW FORMULAS Acetyl L-Carnitine 500 mg 60 veg caps.

Ostatnie sztuki w magazynie!

JARROW FORMULAS Acetyl L-Carnitine 500 mg 60 veg caps.
search

JARROW FORMULAS Acetyl L-Carnitine 500 mg 60 veg caps.

Producent: Kod produktu: PRO000414
w magazynie
89,99 zł
Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni


 • Antyoksydant

 • Działa neuroprotekcyjnie

 • Wspomaga funkcje poznawcze

 • Poprawia pamięć

 • Korzystnie wpływa na mitochondria

 • Wysoka jakość

 

JARROW FORMULAS Acetyl L-Carnitine to wysokiej jakości suplement zawierający acetylowaną formę l-karnityny. Suplement ten wspomaga pracę całego organizmu. Ma korzystny wpływ na produkcję energii, układ nerwowe, metabolizm lipidów. Wykazuje pozytywne właściwości dla układu hormonalnego oraz wspomaga detoksykację organizmu.

 

Acetyl L-Carnitine

Jest to modyfikowana i aktywna biologicznie forma tego aminokwasu, która wykazuje zwiększone działanie neuroprotekcyjne, nootropowe i antyoksydacyjne. Wpływa na metabolizm lipidów i może być korzystna w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Bierze udział w metabolizmie węglowodanów oraz transporcie szczególnie ważnych dla osób aktywnych aminokwasów rozgałęzionych.

 

Wsparcie redukcji tkanki tłuszczowej

Substancja ta bierze udział w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Następnie zostają one pod wpływem procesów przemienione w energię potrzebną do pracy komórek. Dodatkowo pomaga w usuwaniu krótkołańcuchowych i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych z mitochondriów. 

 

Wspomaga układ nerwowy

Acetylowana l-karnityna posiada właściwości neuroprotekcyjne oraz wspomaga funkcje kognitywne. Wpływa na zwiększenie syntezy acetylocholiny w mózgu. Która to jest bardzo ważnym neurotransmiterem i odpowiada za komunikację, odczytywanie czynników zewnętrznych jak i wewnętrznych oraz za przepływ informacji. Acetylocholina jest także bardzo ważny do optymalnych procesów zapamiętywania oraz wpływa korzystnie na jakość snu.

 

Optymalizuje parametry wysiłkowe organizmu

Pomaga utrzymać prawidłowe przeprowadzanie cyklu Krebsa. Reguluje prawidłowy stosunek acetylo-CoA do CoA w komórkach. Wpływa korzystnie na redukcję kwasu mlekowego oraz zwiększa pułap tlenowy ( Vo2max). Bierze ona też udział w transporcie rozgałęzionych aminokwasów oraz metabolizmie węglowodanów. Wykazuje zatem korzystne właściwości regeneracyjne. Wysokie stężenie tego aminokwasu w mięśniach warunkuje mniejsze zużycie glikogenu przez co korzystnie wpłynie na wysiłek długotrwały. Wpływa to pozytywnie na ogólne możliwości wysiłkowe organizmu. 

 

JARROW FORMULAS Acetyl L-Carnitine to wysokiej jakości suplement wspomagający organizm wszechstronnie. Szczególnie ważne są jego właściwości antyoksydacyjne oraz poprawa funkcji poznawczych i pracy układu nerwowego.

Składnik aktywny w 1 kapsułce
Chlorowodorek acetylo-L-karnityny 500 mg

Składniki: chlorowodorek acetylo-L-karnityny, otoczka kapsułki (celuloza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).

1 kapsułka 1-2 razy dziennie na pusty żołądek lub inaczej według zaleceń lekarza.

Opinie / JARROW FORMULAS Acetyl L-Carnitine 500 mg 60 veg caps.

Tomasz

W połączeniu z N-acetylo-tyrozyną i witaminą B, spowodował podstawowy wzrost jasności umysłu i zmniejszenie mgły mózgowej w porównaniu z przyjmowaniem jej samodzielnie więc jak najbardziej jestem zadowolony z zakupu.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty