Opinie o Nas

VITARGO Creatine 2000 g

VITARGO Creatine 2000 g
search

VITARGO Creatine 2000 g

Producent: Kod produktu: Vat001270
Produkt niedostępny
159,00 zł

(7,95 zł 100g)

Brutto

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399,00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Wysokowęglowodanowy napój w proszku o smaku brzoskwiniowo-morelowym.

Dietetyczny środek spożywczy. Napój VITARGO+CREATINE przeznaczony jest dla sportowców i osób obciążonych wzmożonym wysiłkiem fizycznym. W maksymalny i efektywny sposób umożliwia uzupełnienie glikogenu w mięśniach.

Vitargo+Creatine to dwa różne źródła energii. Węglowodan zawarty w Vitargo powoduje większą wytrzymałość podczas wyczerpujących treningów, zalecany przy długotrwałym, wyczerpującym wysiłku (np. pływanie, gry zespołowe, triathlon, biegi długodystansowe).

Vitargo jest to złożony węglowodan, o dużej masie cząsteczkowej który budową strukturalną przypomina glikogen. Im bardziej złożony węglowodan, tym szybciej opuszcza żołądek i energia zawarta w węglowodanie przedostaje się z jelit do układu krążenia. Określenie szybkości wchłaniania nazywamy osmolalnością (tab. nr 1).

Im niższa osmolalność tym tym szybciej następuje trawienie i dostarczanie energii mięśniom. Vitargo było testowane przez „Karoliński Instytut Naukowy” (odniesienie 2,3) w Sztokholmie.

W wyniku niezależnych badań stwierdzono że z Vitargo uzupełnia zapasy glikogenu 70% szybciej  niż inne napoje energetyczne dostępne na rynku. Szybciej też (o 80%) opuszcza żołądek niż tradycyjne węglowodany. Zapasy kreatyny użyte zostają gdy mięśnie potrzebują bardzo szybko energii do intensywnego, krótkiego wysiłku (np. sprint, sporty siłowe).

Badania naukowe wykazały że kreatyna pozwala zwiększyć siłę mięśni a podczas długiego wysiłku fizycznego utrzymuje wysokie tempo ćwiczeń przez długi okres czasu.
Dzięki badaniom naukowym uzyskano najbardziej efektywną mieszankę węglowodanu Vitargo z kreatyną która pozwala obciązać mięśnie znacznie mocniej i dłużej podczas bardzo intensywnego treningu.

Udowodniono w badaniach przeprowadzonych na sportowcach że Vitargo+creatin jest 70% efektywniejsze niż mieszanki dekstrozy i maltodekstryny

Uzupełnianie zapasów glikogenu................ 70% szybsze z Vitargo
Opuszczanie żołądka .................................. 80% szybsze z Vitargo

Osmotyczność

MOsm/kg

Woda z kranu *

5-15

Vitargo *

11

Maltodekstryna *

48

Dekstroza *

620

Vitargo+Creatine *

73

Dekstroza/kreatyna *

650

1 porcję 70 g należy spożyć bezpośrednio po treningu.

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.