Opinie o Nas

TESTED Green Coffee 60 caps.

TESTED Green Coffee 60 caps.
search

TESTED Green Coffee 60 caps.

Producent: Kod produktu: Vat000283
Produkt niedostępny
54,99 zł

(229,13 zł 100g)

Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

Odchudzające właściwości Zielonej Kawy udowodnione naukowo
Zielona kawa (Green Coffee) już od jakiegoś czasu interesowała naukowców. Naukowcy z Uniwersytetu w Scranton (Pensylwania, USA) postanowili przeprowadzić badania mające na celu sprawdzenie, dobroczynnych właściwości Zielonej Kawy. W tym celu przeprowadzono badania na 16 osobach, którym przez 6 tygodni podawano odpowiednio ekstrakt z zielonej kawy o wysokim stężeniu (1050 mg), stężeniu niskim (700 mg) oraz kontrolnie placebo. Badania przeprowadzane były krzyżowo, każda osoba została pouczona o tym, aby nie zmieniać swoich nawyków żywieniowych oraz trybu życia. Wyniki badań zaskoczyły naukowców, ponieważ Zielona Kawa rzeczywiście okazała się skuteczna w zakresie zmniejszania wskaźnika BMI, oraz tkanki tłuszczowej. Dodatkowo też zauważono unormowanie się u badanych osób rytmu pracy serca:

 • * średnio zaobserwowano spadek masy ciała o 8,04 kg
 • * poziom BMI spadł o średnio 2,92 kg/m2
 • * ilość tkanki tłuszczowej zmniejszyła się o około 4,44%

Co zawiera Zielona Kawa (Green Coffee)?
W zielonej kawie znajdują się składniki, które działają wielokierunkowo. Między innymi pozwalają one na podwyższenie aktywności spalania tłuszczu przez organizm, usuwanie nagromadzonej w wątrobie tkanki tłuszczowej i ograniczają wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym. Zielona Kawa posiada również bardzo wysokie ilości antyoksydantów, które wpływają pozytywnie na działanie układu immunologicznego oraz krwionośnego. Składnikiem który odpowiada w szczególności za unikatowe właściwości zielonej kawy, jest kwas chlorogenowy.

Wartość odżywcza 1 kapsułka % realizacji dziennego 
zapotrzebowania RDA
Ziarna zielonej kawy (Coffea arabica) 400mg 

Składniki: Zirana zielonej kawy, żelatyna (otoczka kapsułki), mąka ryżowa

 

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.