Opinie o Nas

SWANSON Green Tea Extract 29,6 ml

SWANSON Green Tea Extract 29,6 ml
search

SWANSON Green Tea Extract 29,6 ml

Producent: Kod produktu: PRO000567
Produkt niedostępny
24,99 zł

(84,43 zł 100ml)

Brutto

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399,00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

SWANSON Green Tea liquid extract to bezalkoholowy płynny ekstrakt, który idealnie nadaje się dla osób, które mają problem z połykaniem tabletek. To prosty sposób na uczynienie tego zioła częścią codziennej rutyny, który zapewnia 150 mg polifenoli w każdej porcji.

Składniki aktywne 1 kroplomierz (około 1ml)
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia Sinensis) (liście) (standaryzacja do 7,5% polifenoli) 1g (75mg)

Składniki: Ekstrakt z zielonej herbaty, substancja wiążąca: wegetariański glicerol, woda oczyszczona

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.