Opinie o Nas

ALL STARS Arginin Powder 250 g

ALLSTARS Arginin Powder 250g
search

ALL STARS Arginin Powder 250 g

Producent: Kod produktu: TLE000166
Produkt niedostępny
64,99 zł

(26,00 zł 100g)

Brutto

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Wsparcie układu krążenia

 • Produkcja tlenku azotu

 • Odżywienie i oczyszczenie organizmu

 • Wyniki sportowe

 

ALLSTARS Arginin Powder 250g to suplement diety zawierających aminokwas argininę, która wpływa na liczne procesy związane z układem krwionośnym.

 

Wsparcie układu krążenia

Arginina wykazuje zdolności rozluźniania ścianek naczyń krwionośnych zwiększając ich średnicę co uskutecznia i ułatwia przepływ przepływ krwi. Arginina dzięki swoim właściwościom wpływa na obniżenie ciśnienia tętniczego przez co często zalecana jest osobom chorującym na nadciśnienie.

 

Produkcja tlenku azotu

Arginina wpływa na produkcję tlenku azotu, który również poprawia przepływ krwi przez naczynia krwionośne. Działa rozkurczająco na mięśnie gładkie organizmu przez co często wykorzystywana jest przez sportowców, którzy chcą chwilowo zwiększyć objętość mięśni.

 

Odżywienie i oczyszczenie organizmu

L-arginina poprzez wpływ na poprawę obiegu krwi przez mięśnie wpływa na zwiększony transport składników odżywczych które dostaną się do krwi. Korzystne jest również stosowanie argininy po treningu gdyż wykorzystywana w Cyklu Krebsa pomaga w usuwaniu amoniaku z organizmu oraz bierze udział w metabolizmie aminokwasów.

 

Wyniki sportowe

Arginina często stosowana jest przez sportowców przez swoje właściwości kardioprotekcyjne. Reguluje nierówną pracę serca, obniża ciśnienie skurczowe i rozkurczowe i zapobiega agregacji płytek krwi zmniejszając jej lepkość. Nierzadko stosuje się argininę u mężczyzn z problemami z erekcją. 

 

ALLSTARS Arginin Powder 250g jest bardzo przydatnym aminokwasem którego stosowanie można rozważać nie tylko pod kątem treningu fizycznego gdyż poprawia gojenie się ran oraz wzmacnia odporność i pozytywnie wpływa na florę jelitową.

Składnik aktywny w porcji (6 gram)
L-arginina 6000 mg

Składniki: 100% L-arginina.

Porcję wymieszać w 200ml wody, stosować do 20 minut przed treningiem.

Opinie / ALL STARS Arginin Powder 250 g

Koksik

Jak wszystko z firmy All stars tak i ten produkt spełnił moje oczekiwania

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty