W sobotę 16.05.2015 r. Hala Sportowa Reduta była miejscem zmagań w trzeciej edycji zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc. W imprezie wzięło udział 7 odważnych i silnych pań i  oraz 28 panów. Rywalizacja polegała na jak największej liczbie wyciśnięć sztangi w leżeniu na płaskiej ławce (panie 15 kg, panowie 60 kg).

Wśród pań po raz kolejny zwyciężyła Magdalena Górska (200 powtórzeń !!!), drugie miejsce zajęła Barbara Kipro, a trzecie Magdalena Trzebińska. Konkurencję panów ponownie zdominował Paweł Piotrowski, na drugim miejscu podium stanął Roman Maciejczyk, a trzeci rezultat  osiągnął Tomasz Adamski. W ceremonii dekoracji zwycięzców puchary, medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez STREFĘ MOCY wręczał  Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola – Pan Marek Sitarski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągnięć sportowych i zapraszamy ponownie za rok.