Opinie o Nas

LIFE EXTENSION Huperzine A 200 mcg 60 veg caps.

LIFE EXTENSION Huperzine A 200 mcg 60 veg caps.
search

LIFE EXTENSION Huperzine A 200 mcg 60 veg caps.

Producent: Kod produktu: ZDR001480
Produkt niedostępny
139,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Źródło najwyższej jakości hupercyny A

 • Podnosi stężenie acetylocholiny

 • Wspiera funkcje kognitywne

 • Zwiększa koncentrację

 • Poprawia pamięć

 • Podnosi zdolność do przyswajania informacji

 • Działa neuroprotekcyjnie

 

Life Extension Huperzine A to suplement diety w skład, którego wchodzi hupercyna - substancja wyekstrahowana z chińskiego mchu widłaka goździstego (Toothed Clubmoss). Preparat podnosi poziom acetylocholiny w mózgu, chroni układ nerwowy przed uszkodzeniami oraz skutecznie poprawia funkcje kognitywne.

 

Zwiększa stężenie acetylocholiny

Hupercyna to związek, który bardzo dobrze przekracza barierę krew-mózg, dzięki czemu jego działanie jest bardzo efektywne. To alkaloid, który jest jednym z lepszych substancji poprawiających funkcje kognitywne. Wynika to z faktu, iż posiada on zdolność do zwiększania stężenia acetylocholiny w mózgu. Jest to możliwe, dzięki ograniczeniu rozpadu samej acetylocholiny, przez hamowanie działania acetylocholinesterazy (AChE).

 

Podnosi zdolność do przyswajania informacji

Acetylocholina stanowi jeden z najbardziej istotnych neuroprzekaźników w ustroju ludzkim. Związek ten odpowiada za przepływ sygnałów między komórkami nerwowymi oraz pobudza układ nerwowy, usprawniając zapamiętywanie oraz myślenie analityczne. Jest to bardzo korzystna zaleta dla osób chcących poprawić swoją efektywność w nauce czy pracy umysłowej.

 

Działanie neuroprotekcyjne 

Hupercyna posiada właściwości neuroprotekcyjne. Wspomniana substancja optymalizuje pracę mózgu oraz może wspomagać chronienie go przed degeneracją, gdyż wykazuje działanie przeciwzapalne w tkance nerwowej, a także redukuje działanie toksycznego glutaminianu. Okazuje się, że owy alkaloid jest również w stanie zwiększyć poziom NGF, czyli czynnika wzrostu nerwów. Ponadto hupercyna A pomaga także w walce z uzależnieniami, ponieważ jest inhibitorem receptorów układu glutaminergicznego NMDA.

 

Wspomaga zdolności wysiłkowe 

Hupercyna istotnie wpływa na aktywację receptorów nikotynowych, przez co wzmacnia siłę skurczu mięśni. Efekt ten optymalizuje intensywność treningów, zwłaszcza w sportach siłowych, stąd też hupercyna bardzo często celowo dodawana jest do produktów przedtreningowych.

 

Life Extension Huperzine A to suplement skutecznie poprawiający funkcje kognitywne mózgu, a w dodatku działa doraźnie.

 

Składnik aktywny w porcji (4 kapsułki)
Hupercyna A (z ekstraktu Huperzia serrata)(cała roślina)  800 mg

Składniki: Hupercyna A, celuloza mikrokrystaliczna, celuloza roślinna, maltodekstryna, kwasy tłuszczowe (źródło roślinne), dwutlenek krzemu.

1 kapsułka 1-4 razy dziennie do posiłku

Opinie / LIFE EXTENSION Huperzine A 200 mcg 60 veg caps.

Olga

Kiedy mam dużo nauki chętnie dorzucam huperzine do suplementacji, zauważyłam, że lepiej i szybciej przyswajam informacje.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty