Opinie o Nas

DOCTOR'S BEST Phosphatidyl serine 100 mg 60 softgels

DOCTOR'S BEST Phosphatidyl serine 100 mg 60 softgels
search

DOCTOR'S BEST Phosphatidyl serine 100 mg 60 softgels

Producent: Kod produktu: ZDR001184
Produkt niedostępny
138,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Posiada właściwości nootropowe

 • Wspiera funkcjonowanie mózgu

 • Poprawia funkcje kognitywne

 • Polepsza pamięć i koncentrację

 • Reguluje poziom kortyzolu

 • Wspomaga radzenie sobie ze stresem

 • Zwiększa wydzielanie neuroprzekaźników

 • Buduje błony komórkowe

 • Wspomaga sprawność fizyczną

  

DOCTOR'S BEST Phosphatidyl serine 100mg 60 gel. to wysokiej jakości produkt zawierający fosfatydyloseryny z opatentowanego kompleksu SerinAid.

   

Wspiera funkcjonowanie mózgu

Fosfatydyloseryna występuje w błonach komórkowych żywych organizmów, jest to fosfolipid, który głównie znajduję się w mózgu, ale też w całym organizmie. Pełni ona wiele funkcji w naszym organizmie m.in. bierze udział w syntezie neuroprzekaźników, przewodnictwie nerwowym, poprawia metabolizm glukozy w mózgu, a także dba o odpowiednią przepuszczalność błon komórkowych. 

   

Poprawia funkcje kognitywne

Suplementacja fosfatydyloseryną zwiększa poziom neuroprzekaźników takich jak: acetylocholina, dopamina, noradrenalina a także zwiększa stężenie glukozy w mózgu. Te działania przyczyniają się do poprawy funkcji kognitywnych, czyli zwiększenie koncentracji oraz poprawę pamięci, co zwiększa zdolności do nauki czy pracy umysłowej. 

  

Reguluje poziom kortyzolu

Fosfatydyloseryna wspomaga także organizm w radzeniu sobie ze stresem. Aktualny pęd życia i narażenie na przewlekły stres wiążę się z podwyższonym poziomem kortyzolu. Suplementacja tym fosfolipidem pomaga redukować stres tym samym zmniejszając poziom hormonu stresu, czyli kortyzolu oraz ACTH (nasila wytwarzanie kortyzolu przez nadnercza). Kortyzol wzmaga rozkład białek mięśniowych, co jest wysoce niekorzystne u sportowców i osób aktywnych fizycznie. 

  

Wspomaga sprawność fizyczną

Fosfolipid poprzez wpływ na nadnercza i na poziom kortyzolu wspiera zdolności wysiłkowe osób aktywnych fizycznie. Wysiłek fizyczny jest także stresem dla organizmu, dlatego też przyjmowanie fosfatydyloseryny po treningu zmniejszy wydzielanie kortyzolu, tym samym zabezpieczając mięśnie przed katabolizmem. Suplementacja może też zmniejszyć uczucie zmęczenia po treningu jak także wydłużyć czas treningu zanim pojawią się oznaki zmęczenia. 

  

DOCTOR'S BEST Phosphatidyl serine 100mg 60 gel. to bardzo dobry suplement poprawiający funkcje kognitywne, obniżający poziom kortyzolu jak również wspomagający zdolności wysiłkowe.

Składniki aktywne
w porcji (1 kapsułka)
Fosfatydyloseryna (PS, z opatentowanego kompleksu SerinAid) 100 mg

Składniki: Fosfatydyloseryna (PS, z opatentowanego kompleksu SerinAid)średniołańcuchowe trójglicerydy, olej sojowy, składniki kapsułki żelowej (żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona). 

1 kapsułka trzy raz dziennie podczas posiłku.

Opinie / DOCTOR'S BEST Phosphatidyl serine 100 mg 60 softgels

Darek

Wpływa pozytywnie na funkcje poznawcze oraz poprawia pracę mózgu, bardzo fajne działanie

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty