Opinie o Nas

SWANSON Vitacholine 300 mg 60 caps.

SWANSON Vitacholine 300 mg 60 caps.
search

SWANSON Vitacholine 300 mg 60 caps.

Producent: Kod produktu: ZDR001507
Produkt niedostępny
58,99 zł
Brutto

  Bezpieczne zakupy do 10 000 zł

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Wysokoprzyswajalna cholina
 • Zastrzeżona receptura VitaCholine® 
 • Wspiera funkcje mózgowe
 • Poprawia pamięć i skupienie
 • Zwiększa ilość acetylocholiny

  

SWANSON Vitacholine 300 mg 60 caps. to wysokiej jakości cholina, która zwiększa w organizmie stężenie neuroprzekaźnika o nazwie acetylocholina.

  

Cholina poprawia pracę mózgu

Cholina, czyli witamina B4 jest niezwykle istotna dla prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz układu nerwowego. Poprawie funkcje kognitywne takie jak skupienie, pamięć, zdolność kojarzenia faktów, czy nawet proces uczenia się.

  

Zdrowie wątroby

Cholina jest jest również niezwykle ważna dla zdrowia naszej wątroby. Niedobory tej witaminy mogą odbić się negatywnie na jej pracy, a w efekcie utrudnić proces detoksykacji organizmu. Niedobory choliny powodują nadmierne odkładanie się lipidów na ściankach wątroby.

 

Cholina w czasie ciąży

Witamina B4 jest odpowiedzialna za prawidłowy rozwój płodu. Rozwija pracę mózgu oraz układu nerwowego. Również po porodzie determinuje organizm do prawidłowego rozwijania się. Ponadto zapewnia prawidłowy rozwój rdzenia kręgowego, a także optymalny przepływ krwi w łożysku.

  

SWANSON Vitacholine 300 mg 60 caps. to produkt zawierający w składzie cholinę czyli witaminę B4. Jest niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjonowania mózgu, układu nerwowego, wątroby, a także wspiera prawidłowy rozwój dziecka podczas ciąży i tuż po narodzinach.

Składniki aktywne w porcji (1 kapsułka)
VitaCholine® Cholina (dwuwinian choliny) 300 mg

Składniki: Cholina, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancje wypełniające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

Jedna kapsułka dziennie.

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.