Opinie o Nas

SWANSON Cognizin Citicoline 500 mg 60 veg caps.

SWANSON Cognizin Citicoline 500mg 60 veg caps.
search

SWANSON Cognizin Citicoline 500 mg 60 veg caps.

Producent: Kod produktu: ZDR002410
Produkt niedostępny
299,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Produkt skutecznie poprawiający funkcje kognitywne

 • Maksymalna zawartość choliny

 • Ułatwia pozyskiwanie nowej wiedzy

 • Poprawia pamięć

 • Dobra koncentracja

 • Zwiększona zdolność rozwiązywanie problemów analitycznych

 • Lepsza płynność werbalna

 • Poprawia kontrolę układu nerwowego na mięśniami

 • Reguluje cykl metylacyjny

 

SWANSON Cognizin Citicoline 500mg veg caps. to produkt, który jest donorem choliny, substancji o pierwszorzędowej wartości u utrzymaniu sprawności mózgu i procesów myślowych. Zastosowana forma to wysoce efektywna postać CDP-choliny. 

  

Poprawa funkcji kognitywnych

Cholina jest związkiem istotnym dla błon komórkowych, metabolizmu wewnątrzwątrobowych lipidów oraz przede wszystkim produkcji acetylocholiny. Stanowi ona neurotransmiter determinujący właściwą komunikację między neuronami, sprawne funkcje kognitywne oraz stan psychiczny. 

Dla osób wysoce aktywnych umysłowo wskazane jest zadbanie o odpowiedni poziom tej substancji w mózgu.

 

Ułatwia rozwiązywanie problemów 

Cholina za pośrednictwem działania acetylocholiny zwiększa zdolność do pozyskania nowej wiedzy. Poprawia retencję informacji i analizy bodźców. Zwiększa także szybkość transmisji sygnału między neuronami. Wiąże się to z lepszą koncentracją. Zwiększa ponadto płynność werbalną i umożliwia łatwiejszą akwizycję słów.

 

Procesy pamięciowe 

Cholina jest neurotransmiterem regulującym przechodzenie pamięci krótkotrwałej do pamięci długotrwałej. Proces ten nazywamy konsolidacją pamięci. Nie zachodzi efektywnie w sytuacji niewystarczającej podaży choliny. 

Poprawa aspektów treningowych

Cholina jako neurotransmiter wpływa też na status napięcia mięśni gładkich i szkieletowych. Poprawia napięcie mięśni jak i skutkuje lepszą kontrola układu mięśniowego. Efekt ten może być szczególnie korzystny dla sportowców sportów siłowych. Możliwość generowania maksymalnie silnego skurczu mięśni za pośrednictwem aktywacji układu cholinergicznego wpłynie na wzrost siły w sposób neurologiczny. 

Donor grup metylowych

Cholina bierze udział w cyklu metylacyjnym. Jest dawcą grupy metylowej. Wpływa zatem na poprawny metabolizm metioniny. Jest to o tyle istotne, ponieważ zaburzenie metabolizmu metioniny zwiększa stężenie homocysteiny. Jest to ważny czynnik ryzyka zdarzeń sercowo-naczyniowych i neurodegeneracji.  

 

Sprawna wątroba

Cholina tworzy fosfolipidy w błonach komórkowych wątroby. Odpowiada również właściwy metabolizm wewnątrzwątrobowych lipidów. Jest tzn. lipotropikiem. Zapobiega ektopowym odkładaniu się depozytów tłuszczu w tymże narządzie. Reguluje też dzięki temu stężenie osoczowych lipidów takich jak HDL, LDL i trójglicerydy. 

 

SWANSON Cognizin Citicoline 500mg 50 veg caps. to produkt, który jest niezbędnym czynnikiem warunkującym sprawne procesy myślowe. Reguluje także wiele procesów biologicznych tj. cykl metylacyjny, napięcie mięśni, sprawność wątroby.

Składniki aktywne w porcji (2 kapsułki)
Cognizin® Citicoline 1 g

Składniki: Cognizin® Citicoline, hypromeloza (kapsułka roślinna), mąka z brązowego ryżu, stearynian magnezu.

Dwie kapsułki po przebudzeniu popijając dużą ilością wody.

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.