Opinie o Nas

JARROW FORMULAS Alpha GPC 300 mg 60 veg caps.

JARROW FORMULAS Alpha GPC 300 mg 60 veg caps.
search

JARROW FORMULAS Alpha GPC 300 mg 60 veg caps.

Producent: Kod produktu: ZDR000598
Produkt niedostępny
145,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego

 • Poprawia funkcje poznawcze i koncentrację

 • Posiada właściwości nootropowe

 • Wspiera błony komórkowe

 • Prekursor acetylocholiny

 • Zwiększa syntezę hormony wzrostu

 • Pomocny w nauce czy pracy umysłowej

  

JARROW FORMULAS Alpha GPC 300mg 60 weg. kaps. to suplement zawierający najbardziej wydajny prekursor acetylocholiny. Jest to alfa-glicerylofosforylcholina, czyli cholina o bardzo wysokiej biodostępności.

 

Alpha GPC

Alfa-glicerylofosforylcholina jest to naturalnie występujący związek w organizmie człowieka.  Alpha GPC odpowiada za produkcję acetylocholiny, która jest główny neuroprzekaźnikiem odpowiedzialnym za odbieranie bodźców. Składnik ten także korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego czy poprawia funkcje poznawcze.

 

Posiada właściwości nootropowe

Jest to źródło wysoce biodostępnej choliny, dzięki temu przekracza z łatwością barierę krew- mózg. Alpha GPC zwiększając ilość choliny wpływa korzystnie na produkcję acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za funkcje pamięci, koncentracji, logicznego myślenia. Proces zapamiętywania jest także zależny od hipokampa- on w dużej mierze odpowiada za pamięć. Stwierdzono, że podaż Alpha GPC wpływa pozytywnie na uwalnianie acetylocholiny do hipokampa, co przekłada się na lepszą pamięć.

 

Acetylocholina a wiek

Suplement świetnie sprawdzi się dla osób narażonych na procesy degradacji mózgu oraz dla osób starszych, u których zauważono spadek sprawności mózgu. Niestety wraz z wiekiem spada poziom acetylocholiny, dlatego też tak często osoby starsze borykają się z demencją. Podawanie owego suplementu sprzyja lepszemu dotlenieniu mózgu, a także lepszemu zaopatrzeniu mózgu w glukozę, która jest źródłem energii dla komórek mózgowych.

 

Pomocny w nauce czy pracy umysłowej

Wszystkie wymienione czynniki wpływają korzystnie na okres natężonej nauki jak np. sesja czy pracy umysłowej. Suplement może być świetnym wsparciem w przyswajaniu większej ilości informacji czy poprawia skupienie. Tym samym przełoży się na lepszą efektywność wykonywanych zadań.

 

Hormon wzrostu

Alpha GPC wykazuje działanie zwiększenia wydzielania hormonu wzrostu. Dzieje się tak dzięki aktywacji podwzgórza do jego syntezy. Jest to niezwykła właściwość, ponieważ hormon wzrostu odpowiedzialny jest za wiele korzystnych procesów między innymi pomaga spalać tkankę tłuszczową, ułatwia rozbudowę masy mięśniowej, korzystnie wpływa na regenerację i stan skóry.

 

Promuje dobre samopoczucie i sen

Alpha GPC poprzez zwiększenie produkcji hormonu wzrostu korzystnie wpływa także na zdrowie psychiczne. Redukuje uczucie zmęczenia i dodaje witalności. Substancja ta także wpływa pozytywnie na wydzielenie GABA. Neuroprzekaźnik ten ogranicza nadpobudliwość i ułatwia relaksację mięśni, poprawia jakość snu i może redukować ilość wybudzeń w trakcie nocy. Ponadto wspomaga także syntezę fosfatydyloseryny, która także jest pomocna w walce ze stresem i obniża poziom kortyzolu.

 

JARROW FORMULAS Alpha GPC 300mg 60 weg. kaps. to wysokiej jakości suplement wspierający produkcję acetylocholiny, która poprawia pracę całego układu nerwowego. Suplement ten przyda się szczególnie w okresach wzmożonego wysiłku psychicznego oraz dla sportowców, którzy pragną poprawić swoje wyniki.

Składnik aktywny w 1 kapsułce
Alfa-glicerylofosforylocholina 300 mg

Składniki: alfa-glicerylofosforylocholina, substancja przeciwzbrylająca (fosforan wapnia), substancja wypełniająca (celuloza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, kwas stearynowy), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

1 kapsułka 1-2 razy dziennie do posiłku lub inaczej według wskazań lekarza.

Opinie / JARROW FORMULAS Alpha GPC 300 mg 60 veg caps.

Arek

Doskonałe wsparcie dla mózgu.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty