Opinie o Nas

SWANSON Cytrynian Magnezu 240 tabs.

Darmowa dostawa!

Ostatnie sztuki w magazynie!

SWANSON Cytrynian Magnezu 240 tabl.
search

SWANSON Cytrynian Magnezu 240 tabs.

Producent: Kod produktu: WIT000586
w magazynie
88,99 zł
Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Dobrze przyswajalna forma

 • Pozytywny wpływ na układ nerwowy

 • Pozytywny wpływ na serce i układ krwionośny

 • Mięśnie i zdrowe kości

 

SWANSON Cytrynian Magnezu zawiera organiczną formę magnezu w połączeniu z kwasem cytrynowym. Forma taka zapewnia większą ilość magnezu przetransportowaną do miejsca docelowej absorbcji i dystrybucji do potrzebujących układów i narządów. Każda tabletka zawiera 112,5 mg co ogranicza do minimum jego zbyt duże przyjęcie w jednej porcji co może skończyć się jego większym wydaleniem.

 

Wpływ na układ nerwowy

Magnez ma wpływ na prawidłowe przewodzenie impulsów nerwowych, co przekłada się na wymianę informacji pomiędzy neuroprzekaźnikami w różnych rejonach mózgu. Udowodniono że magnez odpowiada za dobre samopoczucie i zapobiega depresji. Wykazano również że ten pierwiastek wpływa na oś podwzgórze - przysadka - nadnercza która reguluje reakcję organizmu na sytuacje stresowe. Udowodniono także że pierwiastek ten poprawia funkcje kognitywne mózgu jak pamięć przestrzenna.

 

Wpływ na serce i układ krwionośny

Magnez wykazuje wpływ wazodylatacyjny na śródbłonek naczyń krwionośnych przez co dochodzi do poszerzenia światła naczyń krwionośnych, zmniejszenia oporu obwodowego oraz zmniejszenia ciśnienia (na skutek zwiększenia objętości układu krwionośnego bez zwiększenia objętości krwi). Dlatego u osób z niedoborem częściej dochodzi do rozwoju nadciśnienia tętniczego, co wykazały liczne badania. Magnez hamuje również bodźco przewodnictwo oraz pobudzenie (antagonistycznie do wapnia) mięśnia sercowego zapobiegając jego nadmiernemu niedotlenieniu. Zapobiega również arytmii serca i obniża ryzyko wystąpienia migotania komór.

 

Mięśnie i zdrowe kości

Magnez bierze udział w regulacji wchłaniania i transportu wapnia. Bierze również udział w tworzeniu cząsteczek z których zbudowane są kości, pokrywając ich powierzchnię przyczynia się do stabilizacji struktury. Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni, wytwarzania ATP z którego czerpią energię dlatego jego niedobór może wywoływać mimowolne skurcze i drętwienia mięśni uniemożliwiając dalszą pracę.

 

SWANSON Cytrynian Magnezu jest świetnym wyborem dla każdego kto chce wspomóc prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu.

 

Warto łączyć z:
Witamina B6

Zwiększa przyswajanie magnezu!

Składniki aktywne w porcji (1 kapsułka)
Magnez (cytrynian magnezu) 112,5 mg

Składniki: Sole magnezowe kwasu cytrynowego, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy, emulgator: hydroksypropylmetyloceluloza, glikol polietylenowy, barwnik: węglan wapnia.

Dwie kapsułki 1-2 razy dziennie.

Opinie / SWANSON Cytrynian Magnezu 240 tabs.

Daniel

Najszybciej i najlepiej przyswajalna forma, nie ma co sie rozpisywać. Działa dobrze ;)

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.