Opinie o Nas

POWERBAR IsoMax 50 g

POWERBAR IsoMax 50 g
search

POWERBAR IsoMax 50 g

Producent: Kod produktu: Vat000530
Produkt niedostępny
5,99 zł

(11,98 zł 100g)

Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Dostarcza pięć niezbędnych elektrolitów

 • Przyspiesza tempo resyntezy glikogenu

 • Niezbędny podczas długich wysiłków

 • Zwiększa możliwości wysiłkowe

 • Dba o prawidłowe nawodnienie

 • Wzbogacony o l-arginine i kofeine

 • Pobudza organizm do działania

 • Zmniejsza uczucie zmęczenia

  

PowerBar IsoMax to suplement diety w skład, którego wchodzi kompleks węglowodanów C2MAX Dual Source Carb Mix, elektrolity oraz kofeina i L-arginina. Preparat skutecznie wspomaga równowagę elektrolitową oraz pomaga poprawić zdolności wysiłkowe. 

 

Dostarcza pięć niezbędnych elektrolitów

Produkt dostarcza pięć kluczowych elektrolitów (sód, chlorek, potas, magnez i wapń), w optymalnych proporcjach. Intensywny wysiłek fizyczny wiąże się ze znacznym ubytkiem wody i elektrolitów. Uzupełnieniu strat wodno-elektrolitowych podczas treningów czy zawodów jest niezbędne, gdyż skutki odwodnienia są bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia, doprowadzają m.in. do spadku  łaknienia, nudności, wymiotów czy też zaburzeń świadomości. 

 

Niezbędny podczas długich wysiłków

Izotonik to niezbędnik każdej osoby aktywnej fizycznie uprawiającej sporty wytrzymałościowe czy wytrzymałościowo-szybkościowe. Charakteryzują się one długimi i męczącymi treningami. Aby zachować jak najwyższa sprawność fizyczną należy dostarczać węglowodanów m.in. w postaci izotonika by uzupełniać zapasy glikogenu i nie doprowadzić do jego wyczerpania, co wiązałoby się z pogorszeniem możliwości wysiłkowych.  

 

Resynteza glikogenu

W produkcie znajdziemy podwójną mieszankę węglowodanową C2MAX Dual Source Carb Mix zawierającą źródło glukozy i fruktozy w stosunku 2:1. Stanowią one źródło łatwo dostępnej energii oraz efektywnie pozwalają odbudować zapasy glikogenu mięśniowego oraz wątrobowego. Odpowiednie stężenie glikogenu podczas wysiłku umożliwia osiągnięcie optymalnego wyniku podczas zawodów sportowych.

 

Dba o prawidłowe nawodnienie

Izotonik wpływa korzystnie na nawodnienie organizmu. To podstawowy element podczas wysiłku fizycznego bowiem odpowiednie nawodnienie warunkuje prowadzenie wysiłku fizycznego na optymalnym poziomie. Nawet niewielki procent odwodnienia w skali 2% masy ciała wpływa negatywnie na zdolności wysiłkowe. 

 

Pobudza do działania

Preparat został wzbogacony o kofeinę i l-arginine. Kofeina gwarantuje silne pobudzenie oraz redukuje uczucie zmęczenia podczas aktywności fizycznej poprzez blokowanie pewnych receptorów w mózgu. L-arginina zwiększa syntezę tlenku azotu (NO) w organizmie oraz pozwala na efektywne odżywienie mięśni. 

 

PowerBar IsoMax to produkt rekomendowany dla sportowców, odnawiający w szybkim tempie zapasy energetyczne w mięśniach oraz uzupełniający wszystkie niezbędne elektrolity, chroniąc przed odwodnieniem.

Jednorazową porcję najlepiej spożyć bezpośrednio przed, lub w trakcie wyczerpującej sesji treningowej.

Opinie / POWERBAR IsoMax 50 g

Miśka

Zawsze sobie popijam podczas treningu żeby nawodnienie było w normie :D

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty