Opinie o Nas

PHYTOCHEM Ekstrakt z Zielonej Herbaty 180 caps.

PHYTOCHEM Ekstrakt z Zielonej Herbaty 180 caps.
search

PHYTOCHEM Ekstrakt z Zielonej Herbaty 180 caps.

Producent: Kod produktu: PRO000010
Produkt niedostępny
48,99 zł

(77,76 zł 100g)

Brutto

  • Darmowa wysyłka w Polsce od

    399,00 zł

  • Błyskawiczny odbiór

    W Warszawie

  • Możesz zwrócić towar do

    30 dni

Ekstrakt z Zielonej herbaty zawiera naturalne witaminy A, B1, B2, B6, K, PP, C, E, wapń, potas, cynk, miedź, mangan, magnez, żelazo, sód, fosfor, fluor oraz flawonoidy, polifenole, lecytynę, garbniki, cenne olejki eteryczne. Badania naukowe wykazały, że Zielona Herbata może skutecznie zapobiegać i wspomagać leczenie wielu chorób cywilizacyjnych a szczególnie chorób wirusowych ( przeziębienie i grypa) stanów zapalnych i nowotworowych. Polifenole zwane Katechinami EGCG czyli epigallocatechin galusan także skutecznie spalają tłuszcz. Po zastosowaniu ekstraktu z zielonej herbaty krew obfituje w EGCG, który to związek za pomocą naczyń włosowatych dociera do wszystkich komórek człowieka. Osiadają one na powierzchni każdej komórki i blokuje przesyłanie informacji o wniknięciu wirusa, bakterii , stanów zapalnych czy komórek rakowych do sąsiadujących ze sobą komórek. Zablokowane komórki już nie reagują na polecenia wysyłania przez chore komórki na rozszerzenie swego pola działania na następne komórki , tkanki czy całe narządy organizmu człowieka.

KATECHINY to związki polimerowe, w których podstawową jednostką jest flawan-3-ol. Jednym z najbogatszych źródeł katechin jest zielona herbata, produkowana z liści herbaty chińskiej Camelia sinensis, nie poddanych procesowi fermentacji. Cztery podstawowe typy katechiny dominujące w liściach zielonej herbaty to epikatechina (EC), epigallokatechina (EGC), galusan epikatechiny (ECG) oraz galusan epigallokatechiny (EGCG). Związki te charakteryzują się znaczną aktywnością antyoksydacyjną, co znajduje zastosowanie w profilaktyce schorzeń układu krążenia, oraz działaniem chemoprewencyjnym. Katechiny zielonej herbaty działały jako wymiatacze wolnych rodników tlenowych, ponadtlenkowych, hydroksylowych i wielu innych. Badania epidemiologiczne na populacji Japończyków pijących regularnie zieloną herbatę lub stosujących ekstrakt w postaci kapsułek wykazały znaczne zmniejszenie częstotliwości zapadania na chorobę wieńcową.

Wartość odżywcza w porcji 1 kapsułka
Ekstrakt z zielonej herbaty 350 mg

Pozostałe składniki: roślinny i zwierzęcy tłuszcz, żelatyna, emulgator – lecytyna, sorbitol, substancja stabilizująca – wosk pszczeli.

1 -2 kapsułki dziennie po posiłku popijając wodą.

questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty