Opinie o Nas

OSTROVIT Choline 200 g

OSTROVIT Choline 200 g
search

OSTROVIT Choline 200 g

Producent: Kod produktu: ZDR002398
Produkt niedostępny
29,99 zł

(15,00 zł 100g)

Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Poprawia skupienie
 • Ułatwia proces nauki
 • Usprawnia myślenie
 • Zwiększa poziom acetylocholiny
 • Wspiera pracę wątroby
 • Witamina B4

  

Ostrovit Choline jest to produkt usprawniający pracę mózgu oraz wątroby. Witamina B4 jest niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjonowania mózgu.

 

Cholina - Witamina B4

Organizm jest w stanie syntezować witaminę B4 samodzielnie. Odbywa się to w wątrobie, jednak produkowana ilość jest niewystarczająca, dlatego musi być dostarczana również z zewnątrz, z pożywienia lub z suplementów diety.

  

Acetylocholina - Wspiera pracę mózgu

Cholina (Wit. B4) zwiększa poziom acetylocholiny - neuroprzekaźnika odpowiadającego głównie za koncentrację, pamięć krótkotrwałą oraz zdolność do uczenia się. Odpowiednia jej ilość zapewnia nam możliwość optymalnej pracy umysłowej w biurze czy na studiach.

  

Wątroba oraz odchudzanie

Witamina B4 uczestniczy również w procesie odchudzania. Wspiera metabolizowanie tłuszczy, czyli rozbijanie ich na mniejsze części w celu przetworzenia na energię. Cholina dodatkowo wspiera pracę wątroby, zabezpieczając ją przed nadmiernym stłuszczeniem.

  

Ostrovit Choline to produkt wspierający pracę mózgu oraz wątroby. Polecany osobom, które chcą wesprzeć pracę tych organów.

Składniki aktywne w porcji (0,5 grama)
Dwuwinian choliny 500 mg

Składniki: Dwuwinian choliny.

Porcję 500 mg (1 miarka) wymieszać w 100 - 150 ml wody lub soku.

Opinie / OSTROVIT Choline 200 g

Maciek

Ok, czuć działanie.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.