Opinie o Nas

JARROW FORMULAS Cytykolina (CDP Cholina - Cognizin) 250 mg 120 caps.

Ostatnie sztuki w magazynie!

JARROW FORMULAS Cytykolina (CDP Cholina - Cognizin) 250 mg 120 caps.
search

JARROW FORMULAS Cytykolina (CDP Cholina - Cognizin) 250 mg 120 caps.

Producent: Kod produktu: ZDR000722
w magazynie
224,99 zł
Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Wysoka biodostępność

 • Poprawa funkcjonowania mózgu

 • Lepsza pamięć i koncentracja

 • Poziom Dopaminy

JARROW FORMULAS CDP Cholina to suplement diety zawierający występującą naturalnie w ludzkim mózgu choliną zwaną również cytykoliną. Charakteryzuje się ona działaniem nootropowym i psychostymulującym układ nerwowy.

 

Wysoka biodostępność

CDP Cholina jest najlepiej przyswajalną formą choliny występującą na rynku. Cholina metabolizowana jest w jelitach do choliny i cytydyny które z łatwością przenikają barierę krew-mózg. Aż 92% przenika do krwioobiegu i dociera do mózgu. Maksymalne stężenie uzyskuje po kilku godzinach, a jej nadmiar wydalany jest z organizmu wraz z moczem. Cholina CDP wbudowana w struktury układu nerwowego utrzymuje swoje działanie przez długi okres.

 

Poprawa funkcjonowania mózgu

Cholina CPD zyskała miano “viagry dla mózgu” i trwały prace aby sprzedawać ją tylko i wyłącznie jako lek. Na szczęście jeszcze do tego nie doszło. Cholina jest prekursorem jednego z najważniejszych neuroprzekaźników acetylocholiny która odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Cholina CDP pozwala na szybką poprawę wydajności mózgu co sprawdza się w sytuacji rozproszenia i zmęczenia.

 

Lepsza pamięć i koncentracja

Cholina CDP dzięki zwiększeniu zwiększeniu poziomu acetylocholiny wzmacnia proces zapamiętywania oraz skupienia uwagi. Poprawienie tych funkcji ulega zauważalnej poprawie już po przyjęciu kilku dziennych dawek wynoszących od 500 mg do 2000 mg podzielonych na dwie porcje przyjmowane w odstępach 8-12h (czyli najlepiej rano i wieczorem). Cholina ma działanie psychostymulujące podobne do kofeiny lecz znacznie słabsze i oddziałuje głównie na ośrodki zapamiętywania. Jest również prekursorem fosfatydylocholiny czyli składnika budulcowego błon komórkowych.

 

Poziom Dopaminy

Cholina CDP uwrażliwia receptory dopaminowe dzięki czemu mocniej odczuwalna jest przyjemność, satysfakcja, jest większa motywacja i zadowolenie z życia. Cholina CDP ogranicza również uszkodzenia neuronów wchodzących w układ dopaminergiczny.

 
 JARROW FORMULAS CDP Cholina to suplement diety który zalicza się do bardzo bezpiecznych i przebadanych wzmacniaczy układu układu nerwowego. Szczególnie polecany osobom z obciążonym układem nerwowym .

Składnik aktywny w 1 kapsułce
Cytykolina (Cognizin®) (z cytydyno-5'-fosfocholiny) 250 mg

Składniki: żelatyna (kapsułka), cytykolina, substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja wypełniająca (celuloza).

Cognizin® jest znakiem towarowym firmy Kyowa Hakko Bio Co., Ltd.

1 kapsułka 2 razy dziennie z posiłkiem.

Opinie / JARROW FORMULAS Cytykolina (CDP Cholina - Cognizin) 250 mg 120 caps.

Hapek

Dobry preparat na lepsze funkcjonowanie mózgu

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty