Opinie o Nas

7NUTRITION Alpha GPC 60 caps.

7NUTRITION Alpha GPC 60 caps.
search

7NUTRITION Alpha GPC 60 caps.

Producent: Kod produktu: ZDR002049
Produkt niedostępny
75,00 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Źródło dobrze przyswajalnej choliny
 • Poprawia funkcje kognitywne
 • Redukuje stres i zmęczenie
 • Wspiera układ nerwowy
 • Pomocny w nauce
 • Podnosi poziom acetylocholiny i fosfatydyloseryny

  

7 NUTRITION Alpha GPC 60 kaps. to wysokiej jakości suplement diety, w którym znajduje się 300 mg alfosceranu choliny (Alpha-GPC).

  

Alpha GPC

Jest to forma choliny o wiele bardziej przyswajalna niż sama cholina, a ponadto posiada zdolność do przenikania bariery krew- mózg. Alfa-glicerylofosforylcholina jest to naturalnie występujący związek w organizmie człowieka. Suplement polecany jest osobom, które zauważyły spadek wydajności pracy umysłowej i nie tylko. Oddziaływanie Alpha GPC na ośrodkowy układ nerwowy jest bowiem bardzo szeroki.

  

Źródło dobrze przyswajalnej choliny

Alpha-GPC jest prekursorem choliny, a co za tym idzie zdolny jest do produkcji acetylocholiny oraz fosfatydylocholiny. Efektem jej działania jest poprawa funkcji kognitywnych, poprawa zapamiętywania oraz lepsze skupienie. Proces zapamiętywania jest także zależny od hipokampa- on w dużej mierze odpowiada za pamięć. Stwierdzono, że podaż Alpha GPC wpływa pozytywnie na uwalnianie acetylocholiny do hipokampa, to przekłada się na lepszą pamięć. Chroni ona również mózg przed procesami starzenia i zmniejsza uczucie zmęczenia. Cholina jest odpowiedzialna za metabolizm w ośrodkowym układzie nerwowym, dzięki czemu aktywizuje m.in. mózg do pracy na wyższych obrotach.

 

Poprawa funkcji kognitywnych

Badania przeprowadzone nad Alpha-GPC dowiodły pozytywne oddziaływanie na funkcjonowanie mózgu. Zauważono poprawę wyników w zapamiętywaniu, lepsze skupienie oraz jasności umysłu. Suplement świetnie sprawdzi się dla osób narażonych na procesy degradacji mózgu oraz dla osób starszych, u których zauważono spadek sprawności mózgu. Niestety wraz z wiekiem spada poziom acetylocholiny, dlatego też tak często osoby starsze borykają się z demencją. Podawanie owego suplementu sprzyja lepszemu dotlenieniu mózgu, a także lepszemu zaopatrzeniu mózgu w glukozę, która jest źródłem energii dla komórek mózgowych.

 

Pomocny w nauce

Dzięki suplementacji wesprzemy produkcję acetylocholiny i fosfatydyloseryny. Acetylocholina posiada właściwości poprawiające pamięć, koncentrację czy zdolności analityczne. Dzięki temu będziemy mogli szybciej i sprawniej przyswoić więcej informacji. Jest to wielce korzystny efekt podczas natężonej pracy umysłowej lub ciężkiego okresu nauki.

 

Działanie uspokajające

Warto zaznaczyć wpływ 7 NUTRITION Alpha GPC 60 kaps. na nasze samopoczucie. Suplementując ten produkt pobudzimy nasz układ przywspółczulny, który jest odpowiedzialny za relaks, do działania. Alpha GPC podnosi również poziom GABA, przez co zmniejsza się nerwowość naszych komórek i nie jesteśmy narażeni na tak wysoki stres i rozdrażnienie. Ponadto wspomaga także syntezę fosfatydyloseryny, która także jest pomocna w walce ze stresem i obniża poziom kortyzolu.

  

Jak można zauważyć 7 NUTRITION Alpha GPC 60 kaps. to produkt o szerokim działaniu na Ośrodkowy Układ Nerwowy. Skutecznie pobudza komórki do intensywnej pracy. Efektem tego jest poprawa funkcji kognitywnych - pamięci, koncentracji, logicznego myślenia. Dodatkowo pobudza układ współczulny do pracy, czyli zapewnienia organizmowi spokój i rozluźnienie.

Składniki aktywne  w porcji (1 kapsułka)
ALPHA GPC 99% (L-Alfa-Glyceryl Phosphoryl Choline) / ALPHA GPC 99% (l-alfa-glicerylofosforylcholina) 300 mg

Składniki: ALPHA GPC 99% (l-alfa-glicerylofosforylcholina) ; maltodekstryna – substancja wypełniająca;  kapsułka celulozowa HPMC;

 

1 kapsułkę dziennie przed snem lub odpoczynkiem popijając dużą ilością wody.

Opinie / 7NUTRITION Alpha GPC 60 caps.

Grzegorz

Lepszy trening, lepsza koncentracja i pamięc, pomaga mi w nauce i też poprawiło się samopoczucie

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty