Opinie o Nas

YAMAMOTO ClaPRO 120 softgels

YAMAMOTO ClaPRO 120 softgels
search

YAMAMOTO ClaPRO 120 softgels

Producent: Kod produktu: PRO000740
Produkt niedostępny
129,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Pomaga zredukować tkankę tłuszczową

 • Poprawia insulinowrażliwość

 • Zwiększa zdrowie mitochondriów

 • Działa przeciwzapalnie

 

YAMAMOTO ClaPRO 120 softgels to produkt stanowiący kwas tłuszczowy jakim jest sprzężony kwas linolowy. Nie pełni roli energetycznej, spełnia za to funkcje związane z pośrednictwem w procesach metabolicznych w ciele. Jego działanie jest korzystne w kontekście utraty tkanki tłuszczowej. 

  

Pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej

Kwas CLA wzmaga proces oksydacji tłuszczy. Ułatwia zatem pozyskiwanie energii z tłuszczu w tracie trwania redukcji masy ciała. Wpływa również na zwiększenie tempa podstawowej przemiany materii. 

  

Sprzyja utrzymaniu beztłuszczowej masy ciała

Kwas CLA wpływa korzystnie na prezerwację beztłuszczowej masy ciała podczas restrykcji energetycznej. Sprzyja zatem utrzymaniu korzystnej kompozycji podczas redukcji i promuje jednocześnie dalsze spalanie tkanki tłuszczowej dzięki wyższej wartości FFM.

 

Poprawia insulinowrażliwość

CLA jest modulatorem układu PPAR. Jest to mechanizm odpowiedzialny za metabolizm tłuszczy oraz węglowodanów. Wpływa on na regulację insulinowrażliwości. Ponadto jest związany z właściwą dystrybucją depozytów tłuszczu w obrębie organizmu. CLA może zmniejszyć deponowanie tłuszczu wokół narządów wewnętrznych i redystrybuować go do okolic tkanki podskórnej. 

 

Zwiększa zdrowie mitochondriów

CLA działa ochronnie na komórki. Chroni je przed toksycznością glutaminianu. Jest to istotne również dla mitochondriów, gdyż zmniejsza w ten sposób ich uszkodzenie na drodze przestymulowania bądź stanu zapalnego. Ponadto wpływa na szlak BCL-2, dzięki czemu ogranicza apoptozę (zaprogramowaną śmierć) wśród mitochondriów i sprzyja ich przetrwaniu w warunkach stresogennych.

 

YAMAMOTO ClaPRO 120 softgels to produkt wspierający proces utraty tkanki tłuszczowej. Wpływa również korzystnie na mitochondria.

Składniki aktywne w porcji (3 kapsułki)
Sprzężony kwas linolowy CLARINOL® 2400 mg
Składniki: sprzężony kwas linolowy (CLARINOL®), kapsułka: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona, przeciwutleniacz: ekstrakt bogaty w tokoferol.

weź 3 kapsułki raz dziennie z wodą lub innym ulubionym napojem.

Opinie / YAMAMOTO ClaPRO 120 softgels

John

"Cla PRO Clarinol Quality is made from natural safflower oil and is produced in special plants by experts dedicated to the production of a quality product.<br /> Using proven technology and following a strict set of quality and safety standards (including ISO, GMP and HACCP) Clarinol CLA is a very consistent fatty acid or isomer of the highest quality available."

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty