Opinie o Nas

PVL Mutant Olej MCT 950 ml

Ostatnie sztuki w magazynie!

PVL Mutant Olej MCT 950 ml
search

PVL Mutant Olej MCT 950 ml

Producent: Kod produktu: ZDR000330
w magazynie
124,99 zł

(13,16 zł 100ml)

Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Wspomaga wydolność

 • Ułatwia redukcję

 • Szybko metabolizowany

 • Chroni tkankę mięśniową

PVL MUTANT Olej MCT 950ml to suplement diety oparty na 100% oleju w postaci trójglicerydów o średniej długości łańcucha (MCT - Medium Chain Triacylglycerols).

 

Szybko metabolizowany

Olej MCT stanowi bardzo dobre źródło energii dla pracujących mięśni czy mózgu. Jest on łatwo trawiony gdyż nie wymagana jest w tym procesie obecność wszystkich enzymów jak w przypadku trawienia długołańcuchowych tłuszczy. Łatwiej wchłaniany jest do krwioobiegu oraz do komórek mięśniowych i ich mitochondriów ponieważ nie wymaga pośredników w transporcie jak l-karnityna, układ chłonny czy chylomikrony.

 

Wspomaga wydolność

Olej MCT dzięki szybkiemu trawieniu, podobnie jak glukoza z węglowodanów, bardzo szybko spalany jest przez włókna mięśniowe czy mózg a wytwarzana przy tym ilość energii jest dwukrotnie większa niż w przypadku glukozy. Olej MCT bardzo często stosowany jest przez długodystansowców, ale osoby trenujące siłowo znajdą w nim pożytek gdyż nie ma wpływu na pogorszenie definicji mięśniowej tak jak inne tłuszcze. Stosowany około treningowo pozwala na powolne zużywanie glikogenu mięśniowego, a także przyspiesza jego odbudowę.

 

Ułatwia redukcję

Spożywanie oleju MCT symuluje większe wydatkowanie energii cieplnej w procesie termogenezy co przekłada się na szybszą redukcję wagi ciała i masy tkanki tłuszczowej. Olej MCT oprócz sprzyjania redukcji tkanki tłuszczowej, wykazuje dużo mniejszą tendencję do magazynowania w postaci zapasowej tkanki tłuszczowej tak jak węglowodany czy tłuszcze długołańcuchowe gdy ich spożycie przekroczy zapotrzebowanie energetyczne.

 

Ochrona tkanki mięśniowej

Działanie ochronne oleju MCT na tkankę mięśniową ma w tym przypadku charakter antykataboliczny, gdyż jak pokazują badania naukowe wykonywane na grupie osób będących na diecie niskokalorycznej, rozpad białek mierzony utratą azotu był dużo mniejszy, niż u osób nie spożywających kwasów średniołańcuchowych.

 
PVL MUTANT Olej MCT 950 ml to produkt którego zalety mogą docenić budujący masę mięśniową, czy redukujący tkankę tłuszczową, trenujący wytrzymałościowo, a także siłowo. Jego spektrum zastosowania jest bardzo szerokie

Wartość odżywcza w porcji (15 ml)
%RWS*
Wartość energetyczna 120 kcal
Tłuszcz 14 g 22%
    w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
Cholesterol 0 mg
Sól 0 mg
Węglowodany 0 g
Białko 0 g

Składniki: frakcjonowany olej kokosowy (MCT).
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

15 ml (łyżka stołowa) do posiłku. Aby sprawdzić tolerancję należy zacząć od 5 ml MCT do posiłku.

Opinie / PVL Mutant Olej MCT 950 ml

Tomek

Bardzo dobrej jakości MCT, nie tak jak bywa w innych firmach że nie jest to 100% oleju kokosowego, tutaj mamy tą pewność. Do kuloodpornej kawy idealny.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty