Opinie o Nas

TREC Olej MCT Gold 400 ml

Ostatnie sztuki w magazynie!

TREC Olej MCT Gold 400 ml
search

TREC Olej MCT Gold 400 ml

Producent: Kod produktu: ZDR000012
w magazynie
69,99 zł

(17,50 zł 100ml)

Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Doskonałe źródło energii
 • Czynnik wzmagający przemiany anaboliczne, a ograniczający procesy kataboliczne masy mięśniowej
 • Czynnik sprzyjający redukcji tkanki tłuszczowej


Charakteryzuje się przy tym niezwykle szybkim tempem wchłaniania w porównaniu z innymi środkami pokarmowymi. Zwiększenie udziału MCT w diecie sportowców warunkuje silną ochronę białek mięśniowych i rezerw węglowodanów w mięśniach.

Trec MCT- jako wysoko skoncentrowane źródło energii, znajduje szczególne zastosowanie w aspekcie przygotowań sportowych, ukierunkowanych na wzrost, masy ciała oraz poprawę wydolności organizmu podczas długotrwałych wysiłków wytrzymałościowych.

Skład w porcji dziennej (3 łyżki stołowe - 45 ml - 45 g):
Kwas kaprylowy C8 - 23 g - 27 g
Kwas kaprylowy C10 - 14 g - 19 g
Kwas kaprylowy C6 - 840 mg
Kwas laurynowy C12 - 420 mg
Wartość energetyczna - 1547 kJ/364 kcal

W celu zwiększenia energetyczności diety w programach treningowych ukierunkowanych na wzrost masy mięśniowej zaleca się przyjmowanie oleju Trec MCT 3 razy dziennie po 1 łyżce stołowej w trakcie głównych posiłków.  W dyscyplinach wytrzymałościowych  podaje się specjalnie przygotowane napoje zawierające: 1000ml wody, 100g węglowodanów i 40ml MCT. Około 300ml płynu należy spożyc krótko przed startem,a następnie podawać taką samą porcję co 20-30 min w trakcie trwania wysiłku.

Opinie / TREC Olej MCT Gold 400 ml

Natalia

Bardzo wysoka jakość oleju, polecam serdecznie.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty