Opinie o Nas

NOW FOODS MCT Oil 100% Pure 946 ml

Ostatnie sztuki w magazynie!

NOW FOODS MCT Oil 100% Pure 946 ml
search

NOW FOODS MCT Oil 100% Pure 946 ml

Producent: Kod produktu: ZDR000386
w magazynie
119,99 zł

(12,68 zł 100ml)

Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Wspomaga wydolność

 • Ułatwia redukcję

 • Szybko metabolizowany

 • Chroni tkankę mięśniową

 

NOW FOODS MCT Oil 100% to suplement diety oparty na 100% oleju w postaci trójglicerydów o średniej długości łańcucha (MCT - Medium Chain Triacylglycerols).

 

Szybko metabolizowany

Olej MCT stanowi bardzo dobre źródło energii dla pracujących mięśni czy mózgu. Jest on łatwo trawiony gdyż nie wymagana jest w tym procesie obecność wszystkich enzymów jak w przypadku trawienia długołańcuchowych tłuszczy. Łatwiej wchłaniany jest do krwioobiegu oraz do komórek mięśniowych i ich mitochondriów ponieważ nie wymaga pośredników w transporcie jak l-karnityna, układ chłonny czy chylomikrony.

 

Wspomaga wydolność

Olej MCT dzięki szybkiemu trawieniu, podobnie jak glukoza z węglowodanów, bardzo szybko spalany jest przez włókna mięśniowe czy mózg, a wytwarzana przy tym ilość energii jest dwukrotnie większa niż w przypadku glukozy. Olej MCT bardzo często stosowany jest przez długodystansowców, ale osoby trenujące siłowo znajdą w nim pożytek, gdyż nie ma wpływu na pogorszenie definicji mięśniowej tak jak inne tłuszcze. Stosowany około treningowo pozwala na powolne zużywanie glikogenu mięśniowego, a także przyspiesza jego odbudowę.

 

Ułatwia redukcję

Spożywanie oleju MCT symuluje większe wydatkowanie energii cieplnej w procesie termogenezy, co przekłada się na szybszą redukcję wagi ciała i masy tkanki tłuszczowej. Olej MCT oprócz sprzyjania redukcji tkanki tłuszczowej, wykazuje dużo mniejszą  tendencję do magazynowania w postaci zapasowej tkanki tłuszczowej tak jak węglowodany czy tłuszcze długołańcuchowe, gdy ich spożycie przekroczy zapotrzebowanie energetyczne.

 

Ochrona tkanki mięśniowej

Działanie ochronne oleju MCT na tkankę mięśniową ma w tym przypadku charakter antykataboliczny, gdyż jak pokazują badania naukowe wykonywane na grupie osób będących na diecie niskokalorycznej, rozpad białek mierzony utratą azotu był dużo mniejszy niż u osób nie spożywających kwasów średniołańcuchowych.

 
NOW FOODS MCT Oil 100% to produkt którego zalety mogą docenić budujący masę mięśniową, czy redukujący tkankę tłuszczową, trenujący wytrzymałościowo,a także siłowo. Jego spektrum zastosowania jest bardzo szerokie.

Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (15 ml)
Kalorie 100
Tłuszcze 14
    kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
Olej MCT 14 g

Składniki: olej MCT z oleju kokosowego/palmowego.

1 łyżka stołowa (15 ml) dziennie. Można używać do sałatek, do smażenia lub jako alternatywne źródło energii.

Opinie / NOW FOODS MCT Oil 100% Pure 946 ml

ArkadioMorales

Dla mnie must have na diecie wysoko kalorycznej, nie zmienia smaku potraw, więc dodaje go gdzie tylko się da i w ciagu dnia mam 300-400 kcal więcej na czym bardzo mi zależy. Cena nie jest niska, ale za to mamy świetny produkt, który nie obciąża żołądka jak zwykły olej.

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.