Opinie o Nas

7NUTRITION MCT Oil 400 ml

Ostatnie sztuki w magazynie!

7NUTRITION MCT Oil 400 ml
search

7NUTRITION MCT Oil 400 ml

Producent: Kod produktu: ZDR002219
w magazynie
29,99 zł

(7,50 zł 100ml)

Brutto

Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych 🏠
 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Wspomaga wydolność

 • Ułatwia redukcję

 • Szybko metabolizowany

 • Chroni tkankę mięśniową

 

7 NUTRITION MCT Oil to suplement diety oparty na 100% oleju w postaci trójglicerydów o średniej długości łańcucha (MCT - Medium Chain Triacylglycerols) w postaci płynnej.

 

7 NUTRITION MCT Oil - Szybko metabolizowany

Olej MCT stanowi bardzo dobre źródło energii dla pracujących mięśni czy mózgu. Jest on łatwo trawiony gdyż nie wymagana jest w tym procesie obecność wszystkich enzymów jak w przypadku trawienia długołańcuchowych tłuszczy. Łatwiej wchłaniany jest do krwioobiegu oraz do komórek mięśniowych i ich mitochondriów ponieważ nie wymaga pośredników w transporcie jak l-karnityna, układ chłonny czy chylomikrony.

 

7 NUTRITION MCT Oil - Wspomaga wydolność

Olej MCT dzięki szybkiemu trawieniu, podobnie jak glukoza z węglowodanów, bardzo szybko spalany jest przez włókna mięśniowe czy mózg, a wytwarzana przy tym ilość energii jest dwukrotnie większa niż w przypadku glukozy. Olej MCT bardzo często stosowany jest przez długodystansowców ale osoby trenujące siłowo znajdą w nim pożytek, gdyż nie ma wpływu na pogorszenie definicji mięśniowej tak jak inne tłuszcze. Pozwala na szybszą odbudowę glikogenu mięśniowego.

 

7 NUTRITION MCT Oil - Ułatwia redukcję

Spożywanie oleju MCT symuluje większe wydatkowanie energii cieplnej w procesie termogenezy co przekłada się na szybszą redukcję wagi ciała i masy tkanki tłuszczowej. Olej MCT oprócz sprzyjania redukcji tkanki tłuszczowej, wykazuje dużo mniejszą tendencję do magazynowania w postaci zapasowej tkanki tłuszczowej tak jak węglowodany czy tłuszcze długołańcuchowe gdy ich spożycie przekroczy zapotrzebowanie energetyczne.

 

7 NUTRITION MCT Oil - Ochrona tkanki mięśniowej

Działanie ochronne oleju MCT na tkankę mięśniową ma w tym przypadku charakter antykataboliczny, gdyż jak pokazują badania naukowe wykonywane na grupie osób będących na diecie niskokalorycznej, rozpad białek mierzony utratą azotu był dużo mniejszy niż u osób nie spożywających kwasów średniołańcuchowych.

 
7 NUTRITION MCT Oil to produkt którego zalety mogą docenić budujący masę mięśniową, czy redukujący tkankę tłuszczową, trenujący wytrzymałościowo, a także siłowo. Jego spektrum zastosowania jest bardzo szerokie.

Wartość odżywcza w porcji (100 g)
Wartość energetyczna 900 kcal
Tłuszcz 100 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe 93 g
Węglowodany 0 g
- w tym cukry 0 g
Białko  0 g
Sól 0 g
Kwas C6 2 g
Kwas C8 55-65 g
Kwas C10 35-45 g
Kwas C12 3 g
Kwas C14 1 g

Składniki: 100% olej (MCT), zawierający średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe z ziaren palmy oleistej.

Przez pierwsze 2 dni spożywać 1 łyżkę (14 g) dziennie podczas posiłku. W późniejszym okresie optymalna porcja dzienna to max 3 łyżeczki dziennie.

Opinie / 7NUTRITION MCT Oil 400 ml

Aniołek

Osobiście używam do sałatek jako dodatkowe źródło zdrowych tłuszczy

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.