Opinie o Nas

NOW FOODS Coconut Oil Virgin 1000 mg 120 caps.

NOW FOODS Coconut Oil Virgin 1000 mg 120 caps.
search

NOW FOODS Coconut Oil Virgin 1000 mg 120 caps.

Producent: Kod produktu: ZDR000696
Produkt niedostępny
48,99 zł
Brutto

 • Darmowa wysyłka w Polsce od

  399,00 zł

 • Błyskawiczny odbiór

  W Warszawie

 • Możesz zwrócić towar do

  30 dni

 • Źródło energii

 • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej

 • Działanie przeciwbakteryjne i grzybiczne

 • Większa wygoda w stosowaniu

 

NOW FOODS Coconut Oil Virgin 1000mg jest suplementem diety zawierającym tłoczony na zimno olej z orzechów kokosowych. Tłoczenie na zimno zapewnia zachowanie wszystkich wartości odżywczych.

  

Źródło energii

Olej kokosowy to w 100% tłuszcz z czego 80% to tłuszcze nasycone, a 50% to bardzo wartościowe kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcuchach zwane MCT. Kwasy średniołańcuchowe są tłuszczami dużo łatwiej trawionymi, gdyż nie wymagają obecności wszystkich enzymów trawiennych jak w przypadku innych tłuszczy nasyconych. Nie wymagają także do transportu l karnityny ani układu chłonnego dzięki czemu szybko przedostaje się do krwi i mięśni stanowiąc szybkie źródło energii, a przy tym dostarcza jej dwa razy więcej niż glukoza.

  

Wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej

Olej kokosowy bardzo często stosowany jest podczas redukowania poziomu tkanki tłuszczowej głównie za sprawą tego, że organizm nie wykazuje potrzeby do jego magazynowania tylko transportuje go do mitochondriów i spala. Drugą ciekawą rzeczą w przypadku oleju kokosowego jest fakt, że podnosi termogenezę bezdrżeniową organizmu dzięki czemu wydalana jest większa ilość energii w postaci ciepła. Organizm w ten sposób spala więcej kalorii oraz zapasowej tkanki tłuszczowej.

 

Działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze 

Olej kokosowy virgin zawiera bardzo cenne frakcje tłuszczów: kwas laurynowy i kaprylowy, które często stosowane są przeciwko grzybom z grupy Candida. Kwasy tłuszczowe zawarte w oleju kokosowym typu virgin wspierają utrzymanie zdrowej flory bakteryjnej.

 

NOW FOODS Coconut Oil Virgin 1000 mg świetnie sprawdzi się w podróży gdzie ciężko stosować olej w formie płynnej. Olej kokosowy jest bardzo ceniony przez sportowców ze względu na swoje właściwości energetyczne, ale sprawdzi się także u osób odchudzających się.

Składnik aktywny w 3 kapsułkach
Organiczny olej kokosowy 3 g
  - w tym olej MCT 1,5 g


Składniki: organiczny olej kokosowy, kapsułka (żelatyna, woda, gliceryna).

3 kapsułki dziennie, stosować razem z posiłkiem.

Opinie / NOW FOODS Coconut Oil Virgin 1000 mg 120 caps.

Arek R

Olej kokosowy w kapsułkach to rzadkość, a szkoda, bo jest to bardzo wygodna opcja

sprawdź pozostałe opinie
questionIcon

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące zamówienia

Przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. Ostateczny termin otrzymania zamówienia zależy od wyboru metody dostawy.

Status przesyłki można sprawdzić wprowadzając numer przesyłki, który zostanie wysłany zaraz po jej przygotowaniu, na stronie wybranego przewoźnika.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, by móc edytować zamówienia. Podamy wszelkie szczegóły jak opłacić dobrane produkty lub zwrócimy środki na wskazany numer bankowy – w przypadku rezygnacji części zamówienia.

Szczegółowe informacje należy przesłać na adres mailowy bok@strefamocy.pl lub skontaktować się telefonicznie z naszym biurem pod numer 500 367 700. Brak możliwości skorzystania z usług operatorów płatności dostępnych w naszym sklepie tj. Tpay, PayU pośrednictwem, może rozwiązać przelew bankowy na rachunek podany w zakładce kontakt.

Szczegółowe koszty wysyłki są zależne od kraju docelowego oraz wagi przesyłki. Zostaje podany w podsumowaniu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

W takim przypadku, produkt najczęściej może zostać sprowadzony na sklep w następny dzień roboczy.

Podobne produkty