Kreatyna jest najlepiej przebadaną substancją wspierającą poprawę wyników sportowych i poprawy sylwetki w różnych dyscyplinach sportu. Jej pozytywny wpływ w kontekście sportowym jest z roku na rok doceniany przez coraz to większą liczbę osób – ale nie tylko osoby aktywne fizycznie mogą czerpać z niej korzyści.

Przebadana kreatyna

Dobrze udokumentowane badania naukowe potwierdzają jej duży wpływ na szeroko pojęte zdrowie (poprawa pamięci i koncentracji, wspieranie pracy serca oraz rekonwalescencji i hospitalizacji, wspieranie zdrowia osób starszych poprzez zmniejszenie chorób związanych z wiekiem – Parkinson, Alzheimer). Pojawią się jednak pytanie - która kreatyna jest najlepsza? Czym jest Creapure® oraz dlaczego warto zwracać uwagę na znaki jakości (certyfikaty) przy zakupie monohydratu kreatyny?

Czym jest Creapure®?

Oznaczenie Creapure® oznacza najlepszej jakości monohydrat kreatyny. To podstawowa, dotychczas najlepiej przebadana i najskuteczniejsza forma kreatyny. Produkt pochodzi z laboratorium z Niemiec – AlzChem Trostberg GmbH. Wysoki stopień zdrobnienia (mikronizacja) sprawia, że produkt doskonale rozpuszcza się w wodzie.

Creapure – dla kogo?

Creapure jest odpowiedni dla wszystkich osób szukających wysokiej jakości kreatyny w formie monohydratu. Doskonale nadaje się dla sportowców każdej płci oraz osób starszych. Wysoki stopień zawartości kreatyny (99,9%), brak zanieczyszczeń oraz wysoki stopień zdrobnienia sprawiają, że jest to najlepszy monohydrat kreatyny na rynku.

Jaką kreatynę wybrać?

Aby wybrać najlepszy suplement, warto wybrać monohydrat kreatyny Creapure.

Dlaczego warto stosować Creapure:

  • Jest to kreatyna bardzo dobrze przebadana, skuteczna w działaniu i bezpieczna,

  • Creapure® jest wolny od dopingu i znajduje się na Kolner Liste® (tzw. „liście kolońskiej”), jest regularnie testowany pod kątem zakazanych substancji w sporcie (nie ma śladów żadnych niedozwolonych środków w sporcie),

  • Jest to niezawodny produkt na rynku wszystkich produktów w kreatyną (wysoki stopień mikronizacji, dobra rozpuszczalność i wchłanianie),

  • Produkt otrzymany z produktów odpowiedni dla wegan i wegetarian bez dodatków zwierzęcych i ziołowych (nie ma śladów w substancji pochodzenia zwierząt, ziół),

  • Przy produkcji Creapure® wykorzystuje się Analizę Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli HACCP – system zarządzania, szeroko stosowany do identyfikacji, oceny i kontroli zagrożeń dla zdrowia w produkcji żywności,

  • Produkcja Creapure® posiada certyfikat IFS FOOD, czyli standard jakości uznany przez „Global Food Safety Initiative”.

Biorąc pod uwagę liczne korzyści z suplementacji kreatyną u sportowców (czy osób starszych np. z problemami zdrowotnymi czy wiekiem) oraz wysoką jakość produktów z monohydratem kreatyny Creapure® – polecamy wypróbować sprawdzone, skuteczne i certyfikowane substancje i produkty, dzięki którym osiągniesz swoje cele zdrowotne i treningowe. Wysoka jakość oferowanych przez markę Strefa Mocy produktów jest stale analizowana i weryfikowana, a oferowane produkty są sprawdzone i bezpieczne.

Najwyższa jakość kreatyny

Każda partia Creapure® jest testowana pod kątem czystości. Oznacza to, że suplement ten jest regularnie testowany (laboratorium Olympiastützpunkt Rheinland) w Niemczech pod kątem zanieczyszczenia różnymi stymulantami, dzięki czemu mamy pewność, że suplement jest wolny od dopingu.

Coraz większa świadomość klientów sprawia, że jakość oferowanych produktów wzrasta, czego przykładem jest Creapure. Jeśli szukasz produktów sprawdzonych, certyfikowanych, a przede wszystkich skutecznych i bezpiecznych – zachęcamy do konsultacji i zakupów!


____________________

Autor: Łukasz Jaśkiewicz