Jest 22 produktów.
 • Nowy Wyprzedaż!

  Kompozycja przedtreningowa dla profesjonalistów oraz ćwiczących amatorsko. FOCUS ENERGY SHOT zawiera unikalny kompleks jabłczanu cytruliny, beta-alaniny, AAKG, tauryny z dodatkiem ekstraktu Rhodiola rosea (różeniec górski), który wspomaga wydolność organizmu podczas intensywnego treningu. Produkt został wzbogacony o kofeinę.

  4,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Białkowe chipsy o smaku śmietanowo-cebulowym. Bardzo dobrze sprawdzają się jako przekąska w trakcie dnia:).

  3,49 zł 4,99 zł
 • Nowy Wyprzedaż!

  ISS Oh Yeah! nie jest tylko kolejnym, zwykłym, batonem białkowym. Wiele różnych wariantów smakowych, sycący i pyszny, stanowi doskonałą alternatywę dla popularnych słodyczy. Ze względu na wysoką zawartość białka, może być stosowany zarówno jako zamiennik posiłku, przekąska, jak i posiłek po treningowy. 

  9,49 zł
 • Nowy Wyprzedaż!

  Preparat witaminowy w formie płynnej zawierający wysoko przyswajalne witaminy pochodzenia naturalnego, wzbogacony cynkiem i selenem. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty. Przeznaczony dla osób wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały w wyniku wzmożonego wysiłku fizycznego lub po prostu cierpiących na niedobory.

  3,20 zł 5,00 zł
 • Nowy Wyprzedaż!

  Witamina B12 jest niezbędna do utrzymania zdrowego układu nerwowego, jak również do wytwarzania energii z tłuszczu i białka. Witamina B-12 potrzebna jest do syntezy DNA podczas podziału komórek, a zatem jest szczególnie ważna dla namnażania komórek m.in. krwi. Betaina natomiast przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny w organizmie.

  33,13 zł 38,98 zł
 • Nowy Wyprzedaż!

  NO-Xplode to przedtreningówka, która w swoim składzie zawiera tylko przebadane składniki optymalnie poprawiające jakość jednostki treningowej: kreatynę, wyciągi roślinne oraz beta alaninę i argininę, które poprawią wydolność Twojego organizmu, zwiększą siłę, pobudzenie i pomogą mięśniom rosnąć!

  66,00 zł 99,00 zł
 • -30%

  Wzmacnia naczynia krwionośne Wspiera system immunologiczny

  68,99 zł 98,99 zł
 • Nowy Wyprzedaż!

  Firma Rule 1 to młodszy brat Optimum Nutrition. Mieszanka protein w postaci koncentratu, izolatu i hydrolizatu serwatki. Doskonałe do spożycia po treningu.

  154,00 zł 209,00 zł
 • -34%

  BCAA to bezkompromisowo jeden z najważniejszych towarzyszy każdego sportowca. Trzy aminokwasy rozgałęzione: leucyna, walina i izoleucyna skutecznie ochronią Twoje mięśnie w stanach silnego katabolizmu i wspomogą procesy budowania masy mięśniowej.

  58,99 zł 88,99 zł
 • Wyprzedaż!

  Aromaty 0 kalorii.

  13,98 zł 18,98 zł
 • Nowy Wyprzedaż!

  Poranne białko, którego głównym celem jest rozpędzenie Twojego metabolizmu na cały dzień. Zadedykowano je kobietom dbającym o sylwetkę, a także zwracającym uwagę na to, co jedzą.

  48,99 zł
 • Nowy

  Produkt wspierający funkcje wątroby oraz pęcherzyka żółciowego.

  19,00 zł

Wyświetlane 1 - 12 z 22

Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?