Monitoring dietetyczny

Pakiet (Wizyta pierwsza + 5 wizyt kontrolnych) - 499 zł zamiast 928 zł

Pakiet ten to aż pół roku pełnego prowadzenia dietetycznego, dzięki czemu osiągniesz swój wymarzony cel!

Pierwsza wizyta trwa około godziny. Podczas tej wizyty zbierane są wszystkie niezbędne informacje do ułożenia indywidualnego jadłospisu (wywiad żywieniowy i medyczny). Dokonywana jest analiza dotychczasowego odżywiania Pacjenta na podstawie dzienniczka, który należy przynieść na pierwszą wizytę. Przeprowadzamy badanie analizy składu ciała.

Szczegółowo omawiamy Twój jadłospis już po trzech dniach. Podczas tego spotkania staramy się również edukować, przedstawiać często popełniane błędy żywieniowe, udzielać porad i wyjaśniać wszystkie niejasności.

Przez kolejnych 180 dni będziemy w pełni do Twojej dyspozycji. Odpowiemy mailowo na wszystkie pytania, które nasuną się w trakcie realizacji założeń diety. Jeżeli będzie taka potrzeba spotkamy się dodatkowo w poradni.

W ramach pakietu otrzymujesz w tym okresie aż 5 spotkań kontrolnych w poradni. Organizm przyzwyczaja się do wprowadzonych zmian, więc aby utrzymać progres, należy racjonalnie modyfikować plan żywieniowy, gdyż wraz ze zmianą sylwetki, zmienia się również zapotrzebowanie organizmu. Dzięki tym spotkaniom Dzięki długofalowej współpracy i cyklicznym spotkaniom w poradni zrealizujemy Twój cel.

 

Na pierwszą wizytę najlepiej zabrać ze sobą:

  • dzienniczek spożywanych posiłków z trzech dni tygodnia (zalecane są dwa dni robocze i jeden weekendowy). Powinna się w nim znaleźć gramatura lub miara domowa składników posiłku, pory zjadanych pokarmów i wypijanych płynów. Polecamy uzupełniać dzienniczek na bieżąco, tuż po spożyciu każdego posiłku, a nawet przekąski.

[PLIK DO POBRANIA PDF – DZIENNICZEK] 

[PLIK DO POBRANIA DOC – DZIENNICZEK]

Przydatne mogą być również: :

  • badania lekarskie z ostatnich sześciu miesięcy: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, badania hormonów tarczycy, badania poziomu cukru i lipidogram
  • dzienniczek z pomiarami ciśnienia tętniczego z ostatniego tygodnia, wykonywanymi rano i wieczorem w warunkach domowych
  • w przypadku osób cierpiących na choroby przewlekłe zalecane jest zabranie ze sobą historii choroby oraz spisu przyjmowanych leków
  • w przypadku sportowców zalecane jest zabranie ze sobą wyników testów wydolnościowych oraz przygotowanie informacji na temat treningów, ich intensywności i częstotliwości, realizowanych celów sportowych oraz przyjmowanej suplementacji dietetycznej.

Długofalowa współpraca daje gwarancję osiągnięcia upragnionego celu oraz jego utrzymanie w dłuższej perspektywie. Pierwsza wizyta i pierwszy plan żywieniowy będzie efektywny tylko przez określony czas, więc aby utrzymać skuteczność w realizowaniu swoich celów ważne jest dostosowywanie żywienia do aktualnych potrzeb. Jeśli w końcu chcesz osiągnąć sukces, stała opieka Ci to umożliwi.

Jeśli w końcu chcesz osiągnąć sukces, monitoring Ci to umożliwi.Biuro obsługi klienta

Potrzebujesz fachowej porady lub informacji na temat Twojego zamówienia?